800 400 900
/ infolinka zdarma po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
Jiří Novák / pobočka Lanškroun

Se službami Lukáše Hrdiny z PINK REALITY jsem byl spokojen na 120%!!!

Vše bylo řešeno velmi rychle, bezodkladně s profesionálním přístupem. Prodej se z obchodního hlediska lehce "zašmodrchal", což pro Lukáše Hrdinu nebylo překážkou a hravě si s tím poradil.

Spolupráce pro mě byla zásadní, neboť jsem se nemusel vlastně o nic starat a veškeré zákonné postupy a náležitosti byly zajištěny tak, aby byl prodej domu zdárně dotažen do finále.

Kdybych v budoucnu opět řešil problematiku s nemovitostmi, tak se jistě s důvěrou obrátím na pana Hrdinu.

Doporučuji všem!

pan Jelínek / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Tímto bych chtěl poděkovat paní Reichlové za nejen profesionální, ale i přátelský přístup při zprostředkování pronájmu bytu a za snahu maximálně vyhovět klientovi. Zajistila vše potřebné a průběžně nás vždy informovala o aktuálním stavu.

S přátelským pozdravem Jelínek.

Marie Trejbalová / pobočka Pardubice

Dobrý den,

moc ráda bych touto cestou poděkovala realitnímu makléři Patriku Morongovi. Prodával nám byt v Poděbradech a jelikož byl prodej v rámci mého rozvodu nebyl to vždy jednoduchý úkol. Pan Morong byl však velice trpělivý a ač to bylo až neuvěřitelné byt se prodal v rekordním čase za částku se kterou jsme byli taktéž velice spokojeni. Udělal maximum pro to, abychom peníze dostali co nejdříve a zařídil všechny potřebné věci okolo, o kterých jsme ani neměli tušení.

Vždy bych ho doporučila dále i svým známým a moc mu děkuji za jeho dobře a plnohodnotně odvedenou práci.

S pozdravem Marie Trejbalová

Eva Kosařová / pobočka Náchod

Dobrý den.

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu makléři Janu Šrajtrovi. Ochotný, milý, velmi svědomitý a co je pro mě nejdůležitější, na co jsem se zeptala, velmi dobře poradí. Je to opravdový profesionál ve svém oboru. Mám velmi špatné skušenosti s realitkama a pan Šraitr je opravdu člověk na pravém místě. Velmi si ho vážím a přeji vám hodně takových skvělých makléřů. Prodávám přes vaší realitní kancelář dům a jsem velmi spokojená s postupem pana Šraitra. Vím, že se nemovitosti moc neprodávají, ale snaha pana Šraitra je opravdu ukázková. Ještě jednou moc děkuji.

Kosařová Eva, Česká Čermná.

Ing. Aleš Adámek / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval panu řediteli Tomáši Milskému za profesionalitu a lidský přístup při dotažení komplikovaného prodeje, resp. koupě pozemku. Díky jeho osobnímu přístupu a nasazení se "dobrá věc podařila" a letošní Vánoční svátky nejen já mohu prožít v klidu. 

Závěrem Vám přeji vše nejlepší do Nového roku a mnoho spokojených klientů.

S pozdravem Ing. Aleš Adámek

Pavla Dvořáčková / pobočka Lanškroun

Také bych chtěla ještě touto cestou poděkovat PINK REALITY a hlavně Lukáši Hrdinovi, protože s realitním makléřem jako je on, jsem se dosud nesetkala.

Mám zkušenosti s nákupem i prodejem prostřednictvím RK a musím říct, že Lukáš Hrdina je JEDNIČKA!!!

Příjemné vystupování, skvělá spolupráce, neustálý kontakt atd.

Moc děkuji!

Jana Křížová / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat za pomoc a podporu rychnovskému týmu z PINK REALITY, a to zejména paní Iloně Reichlové a panu Tomáši Milskému. Oceňujeme vstřícnou komunikaci, připravenost a srozumitelnost pro nás zákazníka.

Jana Křížová, Rychnov nad Kněžnou, PFERDA

Vladimír Jareš / pobočka Hradec Králové

Dobrý den, bydlím již dlouho v Praze, nicméně v letošním roce jsem kvůli uspořádání rodinných záležitostí řešil několik realitních transakcí v Hradci Králové. Díky makléři panu Petru Kaplanovi proběhlo vše k naší plné spokojenosti a hlavně bez zbytečného cestování. Profesionalita a důvěryhodnost, tak bych shrnul naši zkušenost s kanceláří Pink Reality. Do nového roku vám přeji hodně úspěchů a těším se na další spolupráci.

S pozdravem Vladimír Jareš

Ivo Stasiowski / pobočka Lanškroun

Při prodeji mých pozemků jsem měl to štěstí, že jsem si vybral právě Lukáše Hrdinu z Pink Reality. Díky jeho profesionalitě jsem si ušetřil spoustu času, nervů a peněz. Podle mých zkušeností s Lukášem Hrdinou soudím, že by se měl stát vzorem i ostatním lidem v oboru realit.

paní Janouchová / pobočka Pardubice

Dobrý den, kdyby pan Morong ke své práci přistupoval jako já k referenci na něj, ještě teď by má nemovitost nebyla prodána. Ale chvála Bohu nejsou všichni lidé stejní, a proto bych moc chtěla poděkovat za jeho vstřícnost a ochotu a hlavně rychlost prodej. A to pominu to, že na něj byl i hezký pohled :-). Přeji jemu i vaší kanceláří mnoho dalších spokojených klientů. 

S pozdravem Janouchová

1 2 3 4 5 6 7 8 9 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme