800 400 900
/ infolinka zdarma po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
Alena Málková / pobočka

Dobrý den pane Morong, děkuji za fotky. Za vše Vám moc děkujeme, jste opravdu

profesionální realitka. Určitě Vás budeme doporučovat. Vaše pracovní
nasazení si opravdu zaslouží velké poděkování.

S pozdravem Alena Málková

Radek Toman / pobočka

Vážený pane Milský,

dovolte, abych Vám poděkoval za zprostředkování prodeje našeho pardubického bytu, respektive za práci Vašeho zaměstnance Patrika Moronga. S Patrikem Morongem jsem se společně s mou manželkou setkal přibližně v polovině června tohoto roku, stejně jako s dalšími třemi realitními makléři.  I přesto, že mě naše první setkání nijak nepřesvědčilo, má manželka hned jak se říká „na první dobrou“ rozpoznala v p. Morongovi ambiciózního šikovného makléře a měla pravdu.

I přes právě začínající období dovolených byl Patrik s námi v průběžném kontaktu, spolupodílel se na obchodní strategii a pravidelně nás informoval o dění na realitním trhu a potencionálních klientech, dodržoval naše veškeré ústní dohody a smluvené terminy. To vše od začátku naší vzájemné spolupráce, až do finální realizace prodeje.  Obratem reagoval na naše dotazy, neprodleně nám referoval o prohlídkách bytu, trpělivě vysvětloval všechny procedury s prodejem nemovitosti spojené. A věřte, že to s námi neměl vůbec jednoduché.  Ve finále se byt podařilo prodat za solidní cenu, solidnímu klientovi a v požadovaném termínu. Nebudu Vás déle zdržovat,  ale protože jsme byli skutečně velice spokojeni s prací Vašeho makléře, rád jsem Vám těchto pár řádek napsal a velice rád jsem p. Moronga doporučil dále svým přátelům, kteří uvažují o nákupu či prodeji realit.

Vážený pane Milský, ještě jednou děkuji za spolupráci. Přeji Vám, ať  máte nadále šťastnou ruku při výběru tak šikovných realitních makléřů, jako je Patrik Morong.

S pozdravem

Radek Toman

Markéta Kaplanová - Andělová / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Přeji dobrý den paní Reichlová a děkuji za zprávu. Jsem velice ráda, že jsem Vás poznala a Vaše ochota a profesionalita při prodeji našeho bytu, byla úžasná. Děkuji a přeji krásné velikonoce. Andělová

Radka Bielčiková / pobočka

Vážený pane Hrdino,

byl jednou jeden sen – sen o jistotě, klidu a pohodě. Šest lidí z jedné rodiny si usmyslelo, že si vybuduje ostrůvek pohody v dnešním stresujícím světě. A tak začalo dlouhé hledání toho pravého ořechového – vlastního domečku. Dnes už bydlíme, vše je zařízeno a máme za sebou první společné Vánoce. Sen se stal skutečností. Díky Vám. Děkuji Vám za nás všechny za Vaši vstřícnost a profesionalitu. Děkuji Vám za pochopení a trpělivost. Děkuji Vám za všechny služby, které jste nám poskytl. Děkuji Vám za velmi příjemné vystupování při každém setkání. Váš přístup k práci nás přesvědčil, že není všechno „shnilé“ v tomto státě, ale že jsou i firmy a lidé, kterým lze věřit.

Přeji Vám hodně štěstí a dalších úspěchů.

Radka Bielčiková s celou rodinou.

Jan Plichta / pobočka Trutnov

Dobrý den,

sděluji Vám že jsme v pořádku obdrželi částku za prodej bytu Náchod, Nerudova a potvrzení vkladu do katastru nemovitostí. Ještě jednou Vám za vše děkuji. S Vašimi službami jsme byli plně spokojeni.

Jaroslav Kuťák / pobočka Trutnov

Dobrý den,

díky Vaší realitní kanceláři jsem prodal a koupil nemovitost rychle a kvalitně. Vše s obrovskou zkušeností, ještě jednou moc děkuju.

Roman Gult / pobočka Trutnov

Dobrý den, moc rád bych Vám tímto emailem poděkoval za ochotu a vstřícnost při realizaci prodeje bytu, který Vaše realitní kancelář prodávala. Vše bylo v naprostém pořádku, nemovitost byla prověřena bez jakýchkoliv závad. Průběh prodeje proběhl naprosto lehce, vše bylo předem dobře připraveno. Vaši realitní kancelář mohu vřele doporučit.

Přeji Vám hodně úspěchů v příštím roce.

S přátelským pozdravem Roman Gult

Antonín Zelený / pobočka

Vážení

dovolte mi, abych vaší realitní kanceláři PINK REALITY a zvláště panu Janu Šraitrovi poděkoval za profesionální přístup při prodeji RD v Březové č.p.50. Jeho příkladné jednání mi velmi ulehčilo jednání při prodeji s potenciálním kupcem a následně s příslušnými úřady.

S pozdravem Antonín Zelený

2 3 4 5 6 7 8 9 10 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme