800 400 900
/ infolinka zdarma po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
Robert Bojko / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Po dnešním telefonickém rozhovoru na Vaší informační lince, kde se mi dostalo dostatečných informací, týkající se možné spolupráce, jsem se rozhodl Vás kontaktovat. Tímto chci rovněž poděkovat slečně či paní Radce Milské za trpělivost i ochotu podat maximálně uspokojující odpovědi. Byla z nich cítit profesionalita a ať již jde o zkušenosti, či nadání, její jednání mě přesvědčilo o tom, že je na správném místě.

Robert Bojko

Alena Málková / pobočka

Dobrý den pane Morong, děkuji za fotky. Za vše Vám moc děkujeme, jste opravdu

profesionální realitka. Určitě Vás budeme doporučovat. Vaše pracovní
nasazení si opravdu zaslouží velké poděkování.

S pozdravem Alena Málková

Radek Toman / pobočka

Vážený pane Milský,

dovolte, abych Vám poděkoval za zprostředkování prodeje našeho pardubického bytu, respektive za práci Vašeho zaměstnance Patrika Moronga. S Patrikem Morongem jsem se společně s mou manželkou setkal přibližně v polovině června tohoto roku, stejně jako s dalšími třemi realitními makléři.  I přesto, že mě naše první setkání nijak nepřesvědčilo, má manželka hned jak se říká „na první dobrou“ rozpoznala v p. Morongovi ambiciózního šikovného makléře a měla pravdu.

I přes právě začínající období dovolených byl Patrik s námi v průběžném kontaktu, spolupodílel se na obchodní strategii a pravidelně nás informoval o dění na realitním trhu a potencionálních klientech, dodržoval naše veškeré ústní dohody a smluvené terminy. To vše od začátku naší vzájemné spolupráce, až do finální realizace prodeje.  Obratem reagoval na naše dotazy, neprodleně nám referoval o prohlídkách bytu, trpělivě vysvětloval všechny procedury s prodejem nemovitosti spojené. A věřte, že to s námi neměl vůbec jednoduché.  Ve finále se byt podařilo prodat za solidní cenu, solidnímu klientovi a v požadovaném termínu. Nebudu Vás déle zdržovat,  ale protože jsme byli skutečně velice spokojeni s prací Vašeho makléře, rád jsem Vám těchto pár řádek napsal a velice rád jsem p. Moronga doporučil dále svým přátelům, kteří uvažují o nákupu či prodeji realit.

Vážený pane Milský, ještě jednou děkuji za spolupráci. Přeji Vám, ať  máte nadále šťastnou ruku při výběru tak šikovných realitních makléřů, jako je Patrik Morong.

S pozdravem

Radek Toman

Markéta Kaplanová - Andělová / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Přeji dobrý den paní Reichlová a děkuji za zprávu. Jsem velice ráda, že jsem Vás poznala a Vaše ochota a profesionalita při prodeji našeho bytu, byla úžasná. Děkuji a přeji krásné velikonoce. Andělová

Radka Bielčiková / pobočka

Vážený pane Hrdino,

byl jednou jeden sen – sen o jistotě, klidu a pohodě. Šest lidí z jedné rodiny si usmyslelo, že si vybuduje ostrůvek pohody v dnešním stresujícím světě. A tak začalo dlouhé hledání toho pravého ořechového – vlastního domečku. Dnes už bydlíme, vše je zařízeno a máme za sebou první společné Vánoce. Sen se stal skutečností. Díky Vám. Děkuji Vám za nás všechny za Vaši vstřícnost a profesionalitu. Děkuji Vám za pochopení a trpělivost. Děkuji Vám za všechny služby, které jste nám poskytl. Děkuji Vám za velmi příjemné vystupování při každém setkání. Váš přístup k práci nás přesvědčil, že není všechno „shnilé“ v tomto státě, ale že jsou i firmy a lidé, kterým lze věřit.

Přeji Vám hodně štěstí a dalších úspěchů.

Radka Bielčiková s celou rodinou.

Jan Plichta / pobočka Trutnov

Dobrý den,

sděluji Vám že jsme v pořádku obdrželi částku za prodej bytu Náchod, Nerudova a potvrzení vkladu do katastru nemovitostí. Ještě jednou Vám za vše děkuji. S Vašimi službami jsme byli plně spokojeni.

Jaroslav Kuťák / pobočka Trutnov

Dobrý den,

díky Vaší realitní kanceláři jsem prodal a koupil nemovitost rychle a kvalitně. Vše s obrovskou zkušeností, ještě jednou moc děkuju.

Roman Gult / pobočka Trutnov

Dobrý den, moc rád bych Vám tímto emailem poděkoval za ochotu a vstřícnost při realizaci prodeje bytu, který Vaše realitní kancelář prodávala. Vše bylo v naprostém pořádku, nemovitost byla prověřena bez jakýchkoliv závad. Průběh prodeje proběhl naprosto lehce, vše bylo předem dobře připraveno. Vaši realitní kancelář mohu vřele doporučit.

Přeji Vám hodně úspěchů v příštím roce.

S přátelským pozdravem Roman Gult

Antonín Zelený / pobočka

Vážení

dovolte mi, abych vaší realitní kanceláři PINK REALITY a zvláště panu Janu Šraitrovi poděkoval za profesionální přístup při prodeji RD v Březové č.p.50. Jeho příkladné jednání mi velmi ulehčilo jednání při prodeji s potenciálním kupcem a následně s příslušnými úřady.

S pozdravem Antonín Zelený

2 3 4 5 6 7 8 9 10 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme