800 400 900
/ infolinka zdarma po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
Ing. Kateřina Ouřadníková / pobočka Pardubice

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou pochválit a velice poděkovat Vašemu realitnímu makléři panu Patriku Morongovi. Váhala jsem obrátit se s prodejem bytu v Rychnově nad Kněžnou na realitní kancelář. Ovšem ve chvíli, kdy jsem telefonicky a pak i osobně mluvila s panem Morongem bylo rozhodnuto. Jeho profesionální, ochotný, milý, vstřícný - no prostě dokonalý přístup mě ohromil. Veškeré dotazy mi vždy ochotně vysvětlil a v případě potřeby i poradil. Nejen, že v relativně krátké době sehnal zájemce, ale i zajistil naprosto bezchybný průběh prodeje. Vždy byl velice svědomitý, spolehlivý a transparentně všechny strany informoval o průběhu prodeje a vše dotáhl do zdárného konce ke spokojenosti všech stran. Naprosto skvělý makléř, který dělá PINK REALITY "dobré jméno". Také bych chtěla ještě touto cestou poděkovat paní Kažové, Vaší úvěrové specialistce, za profesionální a ochotný přístup v průběhu prodeje mého bytu v Rychnově nad Kněžnou. 

Po těchto zkušenostech s prodejem bytu jsem se nedávno opět obrátila na pana Moronga, tentokrát ohledně pronájmu bytu. Opět jednání a průběh na 1* a cituji nové podnájemníky: "Paní Ouřadníková měla jste naprosto suprového makléře!" To také mluví za vše. Rozhodně se v případě potřeby budu dále obracet na pana MORONGA a PINK REALITY!

Ještě jednou velké díky panu Morongovi, Vám pane řediteli přeji další skvělé - šikovné - profesionální makléře, jako je Patrik Morong! 

Přeji Vám hodně štěstí a dalších úspěchů.


Matoušková Zuzka / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den,

asi hlavní důvody proč lidé prodávají nebo pronajímají nemovistosti přes realitní společnost je ten, že tomu nerozumí nebo nemají na to čas. U mě to byly oba důvody dohromady. Já jsem pronájem svého bytu svěřila do rukou paní Reichlové z rychnovské pobočky a byl to asi nejlepší nápad. Vůbec o nic jsem se nemusela starat. Vše na čem jsme se domluvily bylo splněno a za pár dní bylo pronajmuto. Nutno říct, že jsem paní Reichlové dala klíče a ona mi vždy zavolala, že jde s klienty na prohlídku a pak mi zavolala, jak prohlídka dopadla. Paní Reichlová je velice příjemná a milá a měla jsem v ní naprostou důvěru.

Pokud budu potřebovat zase realitní služby, tak určitě PINK reality a paní Reichlovou. 

Ladislava Podzimková / pobočka Rychnov nad Kněžnou

S prací paní Vrané jsem byla maximálně spokojena. Řešila jsem s ní hypotéku na rekonstrukci domu. Nabídla mi různé varianty, poradila co a jak.... S celou administrativou mi obětavě pomohla, mnohdy i popoháněla, aby se vše vyřídilo do konce loňského roku... Všem budoucím klientům ji mohu vřele doporučit... Podzimkova - Kostelec nad Orlicí... 

Witold Piwowarski / pobočka Náchod

Witold i Agnieszka

Podjęliśmy decyzję o zakupie domu w Czechach, wybraliśmy Pink Reality i był to dobry wybór.

Obsługiwał nas Pan Jan Šraitr z biura w Nachodzie, krótko mówiąc zrobił to po mistrzowsku.

Wszystko było przygotowane na czas, pomógł nam w przepisaniu umów na dostawę prądu i wody.

Dziękujemy.

Miroslav Krčmaryk / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den,

rád bych tímto poděkoval realitní kanceláři PINK REALITY, jmenovitě Iloně Reichlové za zprostředkování koupě bytu v Rychnově nad Kněžnou. Oceňuji zejména její spolehlivost a profesionální přístup. Celé jednání nám ulehčila a díky ní proběhlo v pohodě, jsme moc spokojený. Vaši realitní kancelář mohu vřele doporučit.

S pozdravem

Miroslav Krčmaryk

Petra Jurišová / pobočka Trutnov

Při koupi naší chaty jsme byli maximálně spokojeni se spoluprací realitní kanceláře Pink Reality, konkrétně s paní Kažovou. Paní je moc milá a vše nám ochotně poradila a zařídila, včetně hypotéky.

Mohu jen doporučit!

Jurišová

Jan Molínek, Dobruška / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den, paní Kažová,

rád bych nejprve poděkoval Patriku Morongovi, že mi Vás doporučil. Váší práce ohledně zajištění financování mého bytu a dalších věcí s tím spojených si skutečně vážím. Vše probíhalo profesionálně, hladce a bez starostí. Díky Vám jsem dnes spokojený a v současné době, kdy se ve zdejší lokalitě ceny bytů zdvojnásobily i potěšen, jelikož bych měl dnes mnoho starostí s tím, jak takový byt zafinancovat. Přeji Vám hodně profesních uspěchů a mnoho dalších spokojených klientů.

Děkuji Vám a jsem s pozdravem,

Jan Molínek

 

Ivo Kopecký, Sázava / pobočka Lanškroun

Vážená paní Vraná.

Dovolte abych Vám poděkoval, za vaši pomoc při koupi Mlýna v Sázavě.

Tak už to v životě chodí, když máte něco hezkého výhodně ke koupi, tak na to nemáte peníze. Párkrát jsem si myslel, že už to díky různým průtahům v bankách nevyjde. Ale s Vaší pomocí jsme to dali.

Ještě jednou díky.

S přátelským pozdravem

Ivo Kopecký

mlynář na Moravské Sázavě

Oldřiška Brodská / pobočka Lázně Bělohrad

Děkuji panu Romanu Konopáskovi za zprostředkování prodeje naší nemovitosti ve Smidarské Lhotě a jeho profesionální jednání při prodeji.

O. Brodská Jičín.

Ing. Blanka Janáková / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Prodej mého rodinného domu v Týništi nad Orlicí byl pro mne velmi citlivou záležitostí. Paní Reichlová dokázala dotáhnout celou záležitost do zdárného konce, velmi mi pomohla. Děkuji. Mimo jiné odbourala i můj dříve spíše negativní postoj k realitním společnostem. Teď už jenom doufám, že noví majitelé budou v mém bývalém, tolik milovaném domku, spokojeni. 

S pozdravem Ing. Blanka Janáková

1 2 3 4 5 6 7 8 9 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme