800 400 900
/ infolinka zdarma po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
Matoušková Zuzka / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den,

asi hlavní důvody proč lidé prodávají nebo pronajímají nemovistosti přes realitní společnost je ten, že tomu nerozumí nebo nemají na to čas. U mě to byly oba důvody dohromady. Já jsem pronájem svého bytu svěřila do rukou paní Reichlové z rychnovské pobočky a byl to asi nejlepší nápad. Vůbec o nic jsem se nemusela starat. Vše na čem jsme se domluvily bylo splněno a za pár dní bylo pronajmuto. Nutno říct, že jsem paní Reichlové dala klíče a ona mi vždy zavolala, že jde s klienty na prohlídku a pak mi zavolala, jak prohlídka dopadla. Paní Reichlová je velice příjemná a milá a měla jsem v ní naprostou důvěru.

Pokud budu potřebovat zase realitní služby, tak určitě PINK reality a paní Reichlovou. 

Ladislava Podzimková / pobočka Rychnov nad Kněžnou

S prací paní Vrané jsem byla maximálně spokojena. Řešila jsem s ní hypotéku na rekonstrukci domu. Nabídla mi různé varianty, poradila co a jak.... S celou administrativou mi obětavě pomohla, mnohdy i popoháněla, aby se vše vyřídilo do konce loňského roku... Všem budoucím klientům ji mohu vřele doporučit... Podzimkova - Kostelec nad Orlicí... 

Witold Piwowarski / pobočka Náchod

Witold i Agnieszka

Podjęliśmy decyzję o zakupie domu w Czechach, wybraliśmy Pink Reality i był to dobry wybór.

Obsługiwał nas Pan Jan Šraitr z biura w Nachodzie, krótko mówiąc zrobił to po mistrzowsku.

Wszystko było przygotowane na czas, pomógł nam w przepisaniu umów na dostawę prądu i wody.

Dziękujemy.

Miroslav Krčmaryk / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den,

rád bych tímto poděkoval realitní kanceláři PINK REALITY, jmenovitě Iloně Reichlové za zprostředkování koupě bytu v Rychnově nad Kněžnou. Oceňuji zejména její spolehlivost a profesionální přístup. Celé jednání nám ulehčila a díky ní proběhlo v pohodě, jsme moc spokojený. Vaši realitní kancelář mohu vřele doporučit.

S pozdravem

Miroslav Krčmaryk

Petra Jurišová / pobočka Trutnov

Při koupi naší chaty jsme byli maximálně spokojeni se spoluprací realitní kanceláře Pink Reality, konkrétně s paní Kažovou. Paní je moc milá a vše nám ochotně poradila a zařídila, včetně hypotéky.

Mohu jen doporučit!

Jurišová

Jan Molínek, Dobruška / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den, paní Kažová,

rád bych nejprve poděkoval Patriku Morongovi, že mi Vás doporučil. Váší práce ohledně zajištění financování mého bytu a dalších věcí s tím spojených si skutečně vážím. Vše probíhalo profesionálně, hladce a bez starostí. Díky Vám jsem dnes spokojený a v současné době, kdy se ve zdejší lokalitě ceny bytů zdvojnásobily i potěšen, jelikož bych měl dnes mnoho starostí s tím, jak takový byt zafinancovat. Přeji Vám hodně profesních uspěchů a mnoho dalších spokojených klientů.

Děkuji Vám a jsem s pozdravem,

Jan Molínek

 

Ivo Kopecký, Sázava / pobočka Lanškroun

Vážená paní Vraná.

Dovolte abych Vám poděkoval, za vaši pomoc při koupi Mlýna v Sázavě.

Tak už to v životě chodí, když máte něco hezkého výhodně ke koupi, tak na to nemáte peníze. Párkrát jsem si myslel, že už to díky různým průtahům v bankách nevyjde. Ale s Vaší pomocí jsme to dali.

Ještě jednou díky.

S přátelským pozdravem

Ivo Kopecký

mlynář na Moravské Sázavě

Oldřiška Brodská / pobočka Lázně Bělohrad

Děkuji panu Romanu Konopáskovi za zprostředkování prodeje naší nemovitosti ve Smidarské Lhotě a jeho profesionální jednání při prodeji.

O. Brodská Jičín.

Ing. Blanka Janáková / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Prodej mého rodinného domu v Týništi nad Orlicí byl pro mne velmi citlivou záležitostí. Paní Reichlová dokázala dotáhnout celou záležitost do zdárného konce, velmi mi pomohla. Děkuji. Mimo jiné odbourala i můj dříve spíše negativní postoj k realitním společnostem. Teď už jenom doufám, že noví majitelé budou v mém bývalém, tolik milovaném domku, spokojeni. 

S pozdravem Ing. Blanka Janáková

Jiří Novák / pobočka Lanškroun

Se službami Lukáše Hrdiny z PINK REALITY jsem byl spokojen na 120%!!!

Vše bylo řešeno velmi rychle, bezodkladně s profesionálním přístupem. Prodej se z obchodního hlediska lehce "zašmodrchal", což pro Lukáše Hrdinu nebylo překážkou a hravě si s tím poradil.

Spolupráce pro mě byla zásadní, neboť jsem se nemusel vlastně o nic starat a veškeré zákonné postupy a náležitosti byly zajištěny tak, aby byl prodej domu zdárně dotažen do finále.

Kdybych v budoucnu opět řešil problematiku s nemovitostmi, tak se jistě s důvěrou obrátím na pana Hrdinu.

Doporučuji všem!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme