800 400 900
/ infolinka zdarma po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
Olina Sýkorová / pobočka

Koupě naší nemovitosti pod vedením p. Konopáska proběhla v pořádku a k naší spokojenosti. Nemovitost nám byla dle naší potřeby několikrát předvedena i s náležitostmi, které k tomu patřily, jako byly doklady z katastru a jiné. Sepsání veškeré dokumentace a podepsání smlouvy proběhlo v příjemném prostředí kanceláře v milé atmosféře a za neformálního rozhovoru. Pan Konopásek je profesionál, což se projevilo i v okamžitém napravení chybných údajů, které byly omylem zapsány katastrem. Jeho služby coby makléře ráda doporučuji i ostatním zájemcům.

S pozdravem Olina Sýkorová

Manželé Pavlovi / pobočka

Dobrý den, v rámci našeho zájmu o koupi bytu jsme objevili zajímavou nabídku k jejímu zprostředkování od realitní kanceláře PINK REALITY. V rámci naší poptávky nám bylo doporučeno spojení s jejich realitním makléřem panem Petrem Kaplanem, který se okamžitě iniciativně a profesionálně ujal bez jakýchkoli průtahů řešit naše požadavky. Celá transakce díky jemu proběhla v rekordně krátkém čase, ke spokojenosti obou stran. Oceňujeme jeho slušné a korektní jednání ve spolupráci s námi i stranou prodávající. Všem dalším zájemcům o zprostředkování podobného obchodu s realitami doporučujeme jako makléře především pana Petra Kaplana . Moc mu tímto děkujeme za jeho spolupráci !! 

Rodina Jánských / pobočka

S prací pana Konopáska jsme byli maximálně spokojeni. Celý obchod se nesl v duchu rychlého a vstřícného jednání. O vše se postaral sám, vždy nás informoval a byl milý a spolehlivý. Vřele doporučujeme

Rodina Jánských Třtěnice

Zdeněk Hanzlík / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Děkuji moc, paní Reichlová, za Váš profesionální přístup, za veškerý příkladný servis při prodeji mého pozemku, byl jsem maximálně spokojen jak s prodejem, tak s přípravou veškeré dokumentace i s přípravou samotného inzerátu a jeho prezentace, tak v neposlední radě s Vaším perfektním přístupem a komunikací, moje spokojenost byla maximální a rád Vás kdykoliv doporučím, jste prostě profesionál na svém místě. 

Přeji hezký den Zdeněk Hanzlík.

Miloš Machart / pobočka

Potřeboval jsem prodat domek po rodičích a po zhlédnutí několika možností zprostředkování prodeje realitními firmami jsem se nakonec obrátil na pana Konopáska. V průběhu prodeje jsem byl panem Konopáskem průběžně informován a prodej nemovitosti nakonec proběhl v podstatě podle mých představ. Oceňuji především vstřícné jednání a zajištění bezproblémového prodeje včetně vyřízení nezbytných formalit. Pana Konopáska mohu ostatním klientům jen vřele doporučit.

Miloš Machart, Jičín

Ing. Pavel Pravdík / pobočka

Dobrý den,
bydlím v Ostravě a zajišťoval jsem v zastoupení své dcery prodej nemovitosti u Hradce Králové. Chtěl bych touto cestou poděkovat panu realitnímu makléři Petru Kaplanovi z realitní kanceláře PINK REALITY, pobočka Hradec Králové. Díky jeho profesionalitě proběhlo vše rychle a bez jakýchkoliv problémů. Ocenil jsem hlavně skutečnost, že jsem nemusel kvůli každé drobnosti cestovat z Ostravy do Hradce. Pan Petr Kaplan ve velmi krátké době sehnal zájemce, připravil veškeré smlouvy a zajistil všechny náležitosti spojené s prodejem. Dotazy vždy ochotně zodpověděl, v případě potřeby odborně poradil. Ze strany pana Petra Kaplana bylo vždy vše perfektně zorganizované a pravidelně jsem byl informován o aktuálním stavu prodeje. Jak jsem již jednou uvedl, prodej se uskutečnil ve velmi krátké době a k mé naprosté spokojenosti.
Realitního makléře pana Petra Kaplana z RK PINK REALITY mohu všem vřele doporučit. 

Ing. Pravdík Pavel 

Jana Stará / pobočka

Dobrý den

hledala jsem pronájem bytu v Broumově, náhodně jsem našla Vaši společnost a zástupce Vaší firmy p. Šraitr mi nabídl prohlídku několika bytů. Byt jsem si vybrala. S přístupem, ochotou a nasazením p. Šraitra jsem byla velmi spokojena.

Jana Stará
Heřmánkovice

J. Králíček / pobočka

Pan Konopásek mně zprostředkoval nákup chalupy v Českém ráji. Vše proběhlo rychle, hladce a bez nejmenších problémů. Jeho služby mohu vřele doporučit.

J. Králíček, chalupář z Českého ráje

Ing. Jiří Čutka / pobočka

Dobrý den, pane Konopásku,

koupě pozemku proběhla výborně, a proto Vás mohu doporučit dalším klientům.

S pozdravem

Ing. Jiří Čutka

Pan Dulovec / pobočka

Dobrý den. S panem Šraitrem jsem byl velice spokojen. Vše zařídil a vždy mi vyšel vstříc. Pokud ho mám oznámkovat jako ve škole tak určitě dávám známku 1. 

Děkuji Dulovec

1 2 3 4 5 6 7 8 9 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme