800 400 900
infolinka zdarma
po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
Paní Kašparová / pobočka Pardubice

Dobrý den, díky Vašemu makléři Morongovi se podařilo prodat naši nemovitost k naší spokojenosti. Pan Morong ma lidský přístup, pochopení a trpělivost se starší generací. Na naše otázky trpělivě odpovídal.

Děkujeme a do další práce Vám přejeme hodně uspěchu Kašparovi.

Manželé Bartákovi / pobočka Náchod

Dobrý den, jsme po dovolené a tak bych se chtěl podělit s vámi o spokojenost s pronájmem našeho bytu v Polici nad Metují. Dva měsíce jsme se snažili pronajmout náš byt 3+1 a stále jsme neměli nového nájemce a tudíž jsem musel na sebe přihlásit energie - plyn a elektřinu. Poté se nám ozvala vaše realitní kancelář PINK REALITY, s.r.o. a tak po počáteční nedůvěře jsme se po upřesnění detajlů pronájmu rozhodli přes vás zprostředkovat pronájem. Přijel slušný usměvavý mladý muž Jan Šraitr a tak z nás opadlo počáteční napětí co a jak bude. Po prohlídce si nafotil byt a uklidnil nás, že od této doby je pronájem v jeho kompetenci. A světe div se, co se nám nepovedlo za dva měsíce, tento váš makléř zvládl bravurně do 3-4 dnú. Ozvali se mladí zájemci, ale chybělo nám pár dnů do odjezdu na naší 12 denní dovolenou a tak se do pronájmu vložil s veškerou vehemencí / podle nás jemu vlastní / a docílil toho, že jsme v neděli v podvečer odjezdu mohli podepsat novou nájemní smlouvu ke vší spokojenosti, hlavně mladé dvojice, která si mohla byt připravit k bydlení a nemusela čekat až na náš příjezd z dovolené. Děkujeme panu Šraitrovi za bezvadné a rychlé jednání. Dovětek: Po domluvě s manželkou jsme se dohodli, že po odstěhování dnešních nájemců se opět se vší dúvěrou obrátíme na vaší realitní kancelář a hlavně na pana Šraitra s jeho zápalem pro dobrou věc. Za spokojené manžele Bartákovi vám realitní kanceláři i panu Šraitrovi tímto děkujeme a přeje hodně spokojených zákazníků.   P.S. Prominˇte mi tu dlouhou slohovou práci, ale zkráceně mě to nějak nešlo sepsat a musel jsem to znovu prožít. B.

S přátelskym pozdravem Barták

Petr Slanař / pobočka Pardubice

Dobrý den,v Červnu roku 2014 jsem kupoval byt s přítelkyní v Pardubicích. Byt nabízel pan Morong. Tímto bych mu chtěl já i přítelkyně poděkovat. Lidský a profesionální přístup, rychlé jednání a vše dotaženo na výbornou. Pink Reality a jejich služby budeme jenom doporučovat. 

Ješte jednou děkuji Petr Slanař

Lucie Chalupová Vojtíšková / pobočka Pardubice

Dobrý den,

ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování za úspěšně dokončenou transakci. Především patří velké díky panu Morongovi z pobočky v Pardubicích, který se velmi zasloužil o hladký průběh obchodu. A musím říct, že to v některých chvílích bylo v naší nestandardní situaci velmi složité. Pan Morong je profesionál s lidským přístupem, se kterým byla radost spolupracovat. Nic pro něj nebyl problém, dodržoval temíny a co slíbil, to zařídil. Jsme nadmíru spokojeni s průběhem celého obchodu a velmi rádi se na pana Moronga znovu obrátíme.

Lucie Chalupová Vojtíšková

Tomáš Švadlenka / pobočka Pardubice

Pří prodeji bytu jsem spolupracoval s makléřem Patrikem Morongem. Jeho přístup od začátku do konce celé transakce byl naprosto profesionální a hlavně s lidským přístupem. Ohlídal každou maličkost, nic nezůstalo nedotaženo. Jsem plně spokojen.

Děkuji, Tomáš Švadlenka

Miroslav Tesař / pobočka Hradec Králové

Dobrý den, rád bych tímto ocenil přístup a postup vašeho makléře, p. Kaplana, při mé koupi nemovitosti v Hradci Králové. Vždy platilo to, na čem jsme se domluvili. Vždy transparentně všechny strany informoval o všech důležitých věcech. Jeho chování bylo velmi profesionální a korektní. Celou profesní dráhu pracuji v obchodě a bohužel musím konstatovat, že podobný přístup je spíše výjimečný.

Děkuji Miroslav Tesař

Jakub Petera / pobočka Hradec Králové

Vážení přátelé, pokud hledáte realitní kancelář, která profesionálně vyřídí záležitosti ohledně Vaší nemovitosti, rozhodně kontaktujte PINK REALITY.

A pokud hledáte úžasného makléře, pak se rozhodně zeptejte na Petra Kaplana. I přesto že jsme nemovitost začali prodávat sami, pan Kaplan s námi v nejtěžších chvílích prošel všechny smlouvy, navrhl profi změny ustanovení, které nám dost možná ušetřily desítky tisíc, věřte nevěřte to vše jen za dobrý pocit z toho, že nám mohl pomoci a ukázat nám, s jakou profesionalitou se dá tato profese dělat.

Moc děkujeme!!!

Zdeněk Moravec / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den, chtěl bych touto cestou moc poděkovat paní Iloně Reichlové, která zařizovala prodej a koupi bytu pro naši maminku. Její obětavý, profesionální, ale hlavně lidský přístup k této práci makléřky, z ní dělá velice cenný článek realitní společnosti. Hrozně moc a moc jí děkujeme a budeme všude doporučovat. 

Přejeme Vám paní Reichlová hodně úspěchů v práci a hlavně hodně zdraví a štěstí v osobním životě.

Za rodinu, Zdeněk Moravec

Manželé Noskovi / pobočka Hradec Králové

Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu Kaplanovi za profesionální pomoc při prodeji našeho domu v Hradci Králové. Strávil s námi i velice času s hledáním nového bytu, je velice obětavý, snaživý a ohleduplný ke svým klientům. Moc mu děkujeme a přejeme mnoho úspěchů i při další práci. 

Noskovi

Manželé Hoffmanovi / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den,

chtěli bychom touto cestou poděkovat Vaší realitní kanceláři za kompletní, profesionální a přátelský postup a jednání. Především chceme poděkovat paní Reichlové, která se nám i v pokročilém těhotenství a později i v mateřství v součinnosti s ostatními pracovníky kanceláře s plným nasazením věnovala, radila, informovala, zařizovala, takže obchod proběhl k naší spokojenosti rychle a bez problémů.

1 2 3 4 5 6 7 8 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme