800 400 900
/ infolinka zdarma po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
paní Kubínová / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Ráda bych poděkovala paní Iloně Reichlové, z pobočky vaší realitní firmy v Rychnově nad Kněžnou, za velmi profesionální, vstřícný a obětavý přístup při řešení pronájmu kancelářských prostor pro naši neziskovou organizaci Komunitní centrum Kněžna, z. s.. Přejeme paní Reichlové hodně úspěchů v její práci a spoustu stejně spokojených klientů, jako jsme my. 

Děkujeme.

Hana Horáková / pobočka Lanškroun

Vážený pane Hrdino, 

ještě jednou Vám děkuji, moc jste mi pomohl.

Noví majitelé jsou moc spokojení a já jsem ráda, že je dům v dobrých rukou.

Přeji Vám, ať se nadále daří ve Vaší dobré práci a děláte radost dalším lidem, jako jste udělal mě.

Velké díky!

paní Danielová / pobočka Pardubice

Hezký večer,

pomáhala jsem s hledáním bytu pro babičku v Pardubicích.

Oslovila jsem proto realitního makléře Patrika Moronga o pomoc a chci mu tímto velice poděkovat. Vynaložil veškeré úsilí, aby v co nejkratší době našel byt za podmínek se kterými byl seznámen. Jeho jednání bylo solidní, rychlé a vždy se nám snažil vyjít ve všem vstříc.

Pokud budu mít možnost, vždy ho doporučím známým dále a ráda.

Děkuji Danielová Lenka

Danuše Studená / pobočka Lanškroun

Ještě jednou moc děkuji za spolupráci s PINK REALITY a makléřem Lukášem Hrdinou, který je velmi zodpovědný a pečlivý. Díky této spolupráci při prodeji domku jsem mohla ušetřený čas v klidu a bez starostí věnovat svým vnoučatům. S Lukášem Hrdinou bylo opravdu příjemné spolupracovat.

Marie Keresteši / pobočka Náchod

Vážení, 

jsme společnost vlastnící několik nemovitostí s byty i nebyty, které jsou určeny k pronájmu. Za léta našeho působení jsme samozřejmě využili služeb mnoha realitních kanceláří a makléřů. Bohužel musím konstatovat, že jsme nebyli nikterak spokojeni.

Naštěstí jsme cca před rokem a půl zahlédli reklamní poutač Vaší realitní kanceláře PINK Reality a kontaktovali jsme Vašeho makléře pana Jana Šraitra. Od té doby spolupracujeme výhradně s ním, neboť jsme ve všech směrech naprosto spokojeni. Velice příjemný, ochotný, časově flexibilní, s aktivním přístupem, kdy i sám navrhuje různá řešení a možnosti, poradí, je připraven nám být nápomocen a asistovat i při dalších záležitostech týkajících se nemovitostí (např. zajištění PENB apod.). Poskytuje nám naprosto plný servis, který od "makléře profesionála" očekáváme.

V současné době plánujeme rekonstrukci dalších tří bytových domů, které budou určeny k pronájmu či k prodeji a již dnes mohu s jistotou říci, že se ve věci pronájmu/prodeje těchto prostor s důvěrou obrátíme na Vašeho makléře pana Šraitra.

Děkujeme za dosavadní spolupráci a těšíme se na tu budoucí.

S pozdravem

Marie Keresteši

zástupce jednatele

Jestřáb Investovat spol. s r.o.

Paní Kašparová / pobočka Pardubice

Dobrý den, díky Vašemu makléři Morongovi se podařilo prodat naši nemovitost k naší spokojenosti. Pan Morong ma lidský přístup, pochopení a trpělivost se starší generací. Na naše otázky trpělivě odpovídal.

Děkujeme a do další práce Vám přejeme hodně uspěchu Kašparovi.

Manželé Bartákovi / pobočka Náchod

Dobrý den, jsme po dovolené a tak bych se chtěl podělit s vámi o spokojenost s pronájmem našeho bytu v Polici nad Metují. Dva měsíce jsme se snažili pronajmout náš byt 3+1 a stále jsme neměli nového nájemce a tudíž jsem musel na sebe přihlásit energie - plyn a elektřinu. Poté se nám ozvala vaše realitní kancelář PINK REALITY, s.r.o. a tak po počáteční nedůvěře jsme se po upřesnění detajlů pronájmu rozhodli přes vás zprostředkovat pronájem. Přijel slušný usměvavý mladý muž Jan Šraitr a tak z nás opadlo počáteční napětí co a jak bude. Po prohlídce si nafotil byt a uklidnil nás, že od této doby je pronájem v jeho kompetenci. A světe div se, co se nám nepovedlo za dva měsíce, tento váš makléř zvládl bravurně do 3-4 dnú. Ozvali se mladí zájemci, ale chybělo nám pár dnů do odjezdu na naší 12 denní dovolenou a tak se do pronájmu vložil s veškerou vehemencí / podle nás jemu vlastní / a docílil toho, že jsme v neděli v podvečer odjezdu mohli podepsat novou nájemní smlouvu ke vší spokojenosti, hlavně mladé dvojice, která si mohla byt připravit k bydlení a nemusela čekat až na náš příjezd z dovolené. Děkujeme panu Šraitrovi za bezvadné a rychlé jednání. Dovětek: Po domluvě s manželkou jsme se dohodli, že po odstěhování dnešních nájemců se opět se vší dúvěrou obrátíme na vaší realitní kancelář a hlavně na pana Šraitra s jeho zápalem pro dobrou věc. Za spokojené manžele Bartákovi vám realitní kanceláři i panu Šraitrovi tímto děkujeme a přeje hodně spokojených zákazníků.   P.S. Prominˇte mi tu dlouhou slohovou práci, ale zkráceně mě to nějak nešlo sepsat a musel jsem to znovu prožít. B.

S přátelskym pozdravem Barták

Petr Slanař / pobočka Pardubice

Dobrý den,v Červnu roku 2014 jsem kupoval byt s přítelkyní v Pardubicích. Byt nabízel pan Morong. Tímto bych mu chtěl já i přítelkyně poděkovat. Lidský a profesionální přístup, rychlé jednání a vše dotaženo na výbornou. Pink Reality a jejich služby budeme jenom doporučovat. 

Ješte jednou děkuji Petr Slanař

Lucie Chalupová Vojtíšková / pobočka Pardubice

Dobrý den,

ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování za úspěšně dokončenou transakci. Především patří velké díky panu Morongovi z pobočky v Pardubicích, který se velmi zasloužil o hladký průběh obchodu. A musím říct, že to v některých chvílích bylo v naší nestandardní situaci velmi složité. Pan Morong je profesionál s lidským přístupem, se kterým byla radost spolupracovat. Nic pro něj nebyl problém, dodržoval temíny a co slíbil, to zařídil. Jsme nadmíru spokojeni s průběhem celého obchodu a velmi rádi se na pana Moronga znovu obrátíme.

Lucie Chalupová Vojtíšková

Tomáš Švadlenka / pobočka Pardubice

Pří prodeji bytu jsem spolupracoval s makléřem Patrikem Morongem. Jeho přístup od začátku do konce celé transakce byl naprosto profesionální a hlavně s lidským přístupem. Ohlídal každou maličkost, nic nezůstalo nedotaženo. Jsem plně spokojen.

Děkuji, Tomáš Švadlenka

1 2 3 4 5 6 7 8 9 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme