800 400 900
/ infolinka zdarma po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
Jana a Petr Čihákovi / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat celému týmu Pink reality s .r .o za realizaci prodeje naší nemovitosti .Největší poděkování patří paní Iloně Reichlové za perfektně odvedenou práci ,profesionální přístup .Paní Reichlová je velice milá ,ochotná , pracovitá. Vždy nám vyšla vstříc , vyslechla nás kdykoliv , a nikdy nedala najevo , že ji cokoliv obtěžuje. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchů. Čihákovi.

Manželé Janáčovi / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den, s paní Reichlovou z Pink Reality jsme byli nadmíru spokojeni. Zprostředkovala nám pronájem nádherného baráčku, ve kterém se celé naší rodině parádně bydlí. Byli jsme spokojeni jak s velmi milým a vlídným přístupem tak s řešením různých záležitostí. Za naši rodinu mockrát děkujeme a vřele doporučujeme :) 

Anna Hronová / pobočka Trutnov

Chtěla bych moc poděkovat paní Márii Vrané (Kažové) z Pink reality Trutnov, která zprostředkovávala prodej mého bytu v Trutnově. Její jednání bylo velmi vstřícné, přátelské a celkově to hodnotím jako příjemnou spolupráci. S prodejem bytu jsem byla velmi spokojená. Určitě doporučuji.

Eva Kyloušková / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Se společností Pink Reality, konkrétně s panem Tomášem Milským, jsem jednala již několikrát a ve všech případech, ať už se jednalo o koupi pozemku, ocenění nemovitosti nebo majetkového vyrovnání sourozenců nám vždy a ve všem vyšli vstříc a spolupráce proběhla bez jakýchkoliv komplikací. Osobně můžu tuto společnost rozhodně doporučit.

Vojtěch a Radmila Řičařovi / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Děkujeme paní Reichlové za profesionální a milý přístup v jakoukoliv dobu. I když má malé miminko, dokázala vždy všude dojet, s ničím nebyl problém, je velmi milá a ochotná.

Marie Sýkorová / pobočka Lanškroun

 Pane Hrdino, touto cestou vám chci moc poděkovat za váš vstřícný přístup, bezva spolupráci a neustálý kontakt. O nic jsem se nemusela starat. Všechno jste za mě vyřídil sám, bylo toho hodně, protože nemovitost byla zatížena dluhem. Jsem ráda, že jsem vás poznala jako férového muže v realitách, kterých mnoho není. Doporučuji vás všem!


       Marie Sýkorová
       smadllenka@seznam.cz

Jiří a Magdalena Dvořákovi / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den, paní Reichlová,

 

rádi bychom Vám i celé Vaší rodině chtěli popřát hodně spokojenosti a hlavně zdraví v novém roce. Dále pak připojujeme ještě jednou poděkování za skvěle odvedenou práci pro nás s hledáním nové nájemnice. V budoucnu  se určitě na Vás a práci Vaší realitní kanceláře s důvěrou obrátíme.

 

Hezký den a pevné zdraví

 

Jiří a Magdaléna Dvořákovi  

Manželé Matouškovi / pobočka Lázně Bělohrad

Vážený pane Konopásku,

za úspěšné ukončení obchodního případu prodeje stavební lokality v Židněvsi Vám upřímně děkujeme. Současně oceňujeme Vaši velikou znalost realitního prostředí a Vaše odborné schopnosti, které jste v našem obchodním případě využil.

Za Vaši službu vděční manželé Drahuše a Ladislav Matouškovi, Židněves

Dagmar Procházková / pobočka Lanškroun

Vážený pane Hrdino,

ještě jednou Vám velmi moc děkuji za pomoc v mé tíživé situaci. Jsem rádá, že je dům prodaný a já si nyní mohu užívat v novém.

Děkuji moc a přeji mnoho spokojených klientů.

D. Procházková, Sázava

Marie Caleková / pobočka Lázně Bělohrad

S prodejem nemovitosti prostřednictvím p. Konopáska jsem byla velmi spokojená. Byla spokojená

hlavně s jeho vysoce profesionálním a příjemným jednáním a hlavně brzkým prodejem

nemovitosti. Vřele p. Konopáska doporučuji dalším klientům, určitě budete rovněž

spokojeni. DĚKUJI !!!

Marie Caleková, Březina u Jičína

1 2 3 4 5 6 7 8 9 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme