800 400 900
/ infolinka zdarma po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
Miroslav Novák / pobočka

Když jsem se dostal do tíživé životní situace a jediným východiskem byl prodej mého bytu, byl jsem od začátku rozhodnutý využít služeb realitního makléře. Vybíral jsem z více známých, kteří se tím zabývají. Pro Lukášem jsem se rozhodl, protože jsem znal jeho práci již z dřívějška a věděl jsem, že vše zařídí rychle, spolehlivě a jeho prezentace prodávaných nemovitostí je bezkonkurenční. Všechno se do puntíku vyplnilo, byt se prodal rychle, za dobrou cenu a já jsem byl spokojený ve všech ohledech. Rozhodně bych doporučil jeho služby dalším klientům.

Marie Sýkorová / pobočka

Pane Hrdino, touto cestou Vám chci poděkovat za váš vstřícný přístup, bezva spolupráci a neustálý kontakt. O nic jsem se nemusela starat. Všechno jste za mě vyřídil sám, bylo toho hodně, protože nemovitost byla zatížena dluhem. Jsem rádá, že jsem vás poznala jako férového muže v realitách, kterých mnoho není. Doporučuji vás všem!

K.J. / pobočka Rychnov nad Kněžnou

S jednáním paní Reichlové z PINK Reality jsem byl spokojen, pokud to bylo možné, vyšla mi časově vstříc, veškerá komunikace mezi námi proběhla na jedničku, bez větších zádrhelů a pravidelně mě informovala o důležitých krocích koupě předem. Mohu jen vřele doporučit!  

Marcela Mitvalská / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den, touto cestou bych ráda poděkovala společnosti PINK REALITY s.r.o, především p. Reichlové, která mi k mojí velké spokojenosti zprostředkovala prodej domku a i následně realizovala koupi bytu. Oceňuji její milý, vstřícný a profesionální přístup při řešení všech náležitostí, vždy mi byly poskytnuty srozumitelné informace při celém chodu obchodu. Ještě jednou moc děkuji a vřele doporučuji.


S pozdravem Marcela Mitvalská.
 

   

Diana Lešáková / pobočka

Ráda bych pochválila pana makléře Romana Konopáska, profesionální přístup,perfektní spolupráce na prodeji mé nemovitosti, Pink Reality mohu jen doporučit.  

 

Kozlová / pobočka Rychnov nad Kněžnou

 Dobrý den, mile mne překvapil přístup realitní kanceláře, především paní Reichlové. Vše bylo naprosto profesionální, vstřícné a veškeré informace, které mi poskytla byly pravdivé. Myslím, že takto by to mělo vypadat. Děkuji.  

Václav Koráb / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Iloně Reichlové za nadstandardní služby spojené s koupí i prodejem nemovitosti. Díky profesionálnímu, ale především lidskému a vstřícnému přístupu jsem se k paní Reichlové po letech při prodeji vrátil a nemohl jsem udělat lépe. Vždy se snažila i nad rámec svých povinností pomoci, vše funguvalo rychle, spolehlivě a bez zádrhelů. Paní Reichlová mění vžitý pohled na realitní makléře a dělá dobré jméno Pink Reality i realitní oblasti obecně. 

Václav Koráb

Vilišová / pobočka Rychnov nad Kněžnou

 Dobrý den, touto cestou bych chtěla moc poděkovat, p. Reichlove za pomoc při prodeji mého bytu. Její přístup byl na prvním místě profesionální, lidský a nebojím se říci i kamarádský. Je to prostě člověk na svém místě.

Paní Reichlova, přeji Vám hodně úspěchů, zdraví a štěstí ne jenom v profesním, ale i v soukromém životě.
Ještě jednou za vše veliké Děkuji. Vilisova

Manželé Brandejsovi / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Vážená paní Reichlová.
Děkujeme Vám za Vaše profesionální služby spojené s prodejem našeho bytu.
Zejména děkujeme za Vaši ochotu, dochvilnost a precizní zařízení všech náležitostí.

Přejeme Vám hodně zdraví a radostí a mnoho úspěchů ve Vašem profesním životě.
Brandejsovi.

Pavel Janáček / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den paní Reichlová, byl jsem s Vámi velice spokojený, perfektní lidský přístup z Vaší strany. Moc děkuji a rád doporučím. Pavel Janaček

1 2 3 4 5 6 7 8 9 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme