800 400 900
/ infolinka zdarma po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
Petr Slanař / pobočka

Dobrý den,v Červnu roku 2014 jsem kupoval byt s přítelkyní v Pardubicích. Byt nabízel pan Morong. Tímto bych mu chtěl já i přítelkyně poděkovat. Lidský a profesionální přístup, rychlé jednání a vše dotaženo na výbornou. Pink Reality a jejich služby budeme jenom doporučovat. 

Ješte jednou děkuji Petr Slanař

Lucie Chalupová Vojtíšková / pobočka

Dobrý den,

ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování za úspěšně dokončenou transakci. Především patří velké díky panu Morongovi z pobočky v Pardubicích, který se velmi zasloužil o hladký průběh obchodu. A musím říct, že to v některých chvílích bylo v naší nestandardní situaci velmi složité. Pan Morong je profesionál s lidským přístupem, se kterým byla radost spolupracovat. Nic pro něj nebyl problém, dodržoval temíny a co slíbil, to zařídil. Jsme nadmíru spokojeni s průběhem celého obchodu a velmi rádi se na pana Moronga znovu obrátíme.

Lucie Chalupová Vojtíšková

Tomáš Švadlenka / pobočka

Pří prodeji bytu jsem spolupracoval s makléřem Patrikem Morongem. Jeho přístup od začátku do konce celé transakce byl naprosto profesionální a hlavně s lidským přístupem. Ohlídal každou maličkost, nic nezůstalo nedotaženo. Jsem plně spokojen.

Děkuji, Tomáš Švadlenka

Miroslav Tesař / pobočka

Dobrý den, rád bych tímto ocenil přístup a postup vašeho makléře, p. Kaplana, při mé koupi nemovitosti v Hradci Králové. Vždy platilo to, na čem jsme se domluvili. Vždy transparentně všechny strany informoval o všech důležitých věcech. Jeho chování bylo velmi profesionální a korektní. Celou profesní dráhu pracuji v obchodě a bohužel musím konstatovat, že podobný přístup je spíše výjimečný.

Děkuji Miroslav Tesař

Jakub Petera / pobočka

Vážení přátelé, pokud hledáte realitní kancelář, která profesionálně vyřídí záležitosti ohledně Vaší nemovitosti, rozhodně kontaktujte PINK REALITY.

A pokud hledáte úžasného makléře, pak se rozhodně zeptejte na Petra Kaplana. I přesto že jsme nemovitost začali prodávat sami, pan Kaplan s námi v nejtěžších chvílích prošel všechny smlouvy, navrhl profi změny ustanovení, které nám dost možná ušetřily desítky tisíc, věřte nevěřte to vše jen za dobrý pocit z toho, že nám mohl pomoci a ukázat nám, s jakou profesionalitou se dá tato profese dělat.

Moc děkujeme!!!

Zdeněk Moravec / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den, chtěl bych touto cestou moc poděkovat paní Iloně Reichlové, která zařizovala prodej a koupi bytu pro naši maminku. Její obětavý, profesionální, ale hlavně lidský přístup k této práci makléřky, z ní dělá velice cenný článek realitní společnosti. Hrozně moc a moc jí děkujeme a budeme všude doporučovat. 

Přejeme Vám paní Reichlová hodně úspěchů v práci a hlavně hodně zdraví a štěstí v osobním životě.

Za rodinu, Zdeněk Moravec

Manželé Noskovi / pobočka

Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu Kaplanovi za profesionální pomoc při prodeji našeho domu v Hradci Králové. Strávil s námi i velice času s hledáním nového bytu, je velice obětavý, snaživý a ohleduplný ke svým klientům. Moc mu děkujeme a přejeme mnoho úspěchů i při další práci. 

Noskovi

Manželé Hoffmanovi / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den,

chtěli bychom touto cestou poděkovat Vaší realitní kanceláři za kompletní, profesionální a přátelský postup a jednání. Především chceme poděkovat paní Reichlové, která se nám i v pokročilém těhotenství a později i v mateřství v součinnosti s ostatními pracovníky kanceláře s plným nasazením věnovala, radila, informovala, zařizovala, takže obchod proběhl k naší spokojenosti rychle a bez problémů.

Jakub Zítka / pobočka

Dobrý den pane Klimeši,

chtěl bych Vám oznámit svoje rozhodnutí nevyužít nabídku Vámi nabízené reality. Děkuji Vám ale za profesionálně odvedenou práci, která si rozhodně zaslouží vyzdvihnout.

Přeji Vám, ať prodáte nejen tuto nemovitost, ale všechny další, které se Vám dostanou do nabídky a mnoho úspěchů.

S pozdravem

Jakub Zítka

Robert Bojko / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Po dnešním telefonickém rozhovoru na Vaší informační lince, kde se mi dostalo dostatečných informací, týkající se možné spolupráce, jsem se rozhodl Vás kontaktovat. Tímto chci rovněž poděkovat slečně či paní Radce Milské za trpělivost i ochotu podat maximálně uspokojující odpovědi. Byla z nich cítit profesionalita a ať již jde o zkušenosti, či nadání, její jednání mě přesvědčilo o tom, že je na správném místě.

Robert Bojko

2 3 4 5 6 7 8 9 10 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme