800 400 900
/ infolinka zdarma po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
Jakub Petera / pobočka Hradec Králové

Vážení přátelé, pokud hledáte realitní kancelář, která profesionálně vyřídí záležitosti ohledně Vaší nemovitosti, rozhodně kontaktujte PINK REALITY.

A pokud hledáte úžasného makléře, pak se rozhodně zeptejte na Petra Kaplana. I přesto že jsme nemovitost začali prodávat sami, pan Kaplan s námi v nejtěžších chvílích prošel všechny smlouvy, navrhl profi změny ustanovení, které nám dost možná ušetřily desítky tisíc, věřte nevěřte to vše jen za dobrý pocit z toho, že nám mohl pomoci a ukázat nám, s jakou profesionalitou se dá tato profese dělat.

Moc děkujeme!!!

Zdeněk Moravec / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den, chtěl bych touto cestou moc poděkovat paní Iloně Reichlové, která zařizovala prodej a koupi bytu pro naši maminku. Její obětavý, profesionální, ale hlavně lidský přístup k této práci makléřky, z ní dělá velice cenný článek realitní společnosti. Hrozně moc a moc jí děkujeme a budeme všude doporučovat. 

Přejeme Vám paní Reichlová hodně úspěchů v práci a hlavně hodně zdraví a štěstí v osobním životě.

Za rodinu, Zdeněk Moravec

Manželé Noskovi / pobočka Hradec Králové

Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu Kaplanovi za profesionální pomoc při prodeji našeho domu v Hradci Králové. Strávil s námi i velice času s hledáním nového bytu, je velice obětavý, snaživý a ohleduplný ke svým klientům. Moc mu děkujeme a přejeme mnoho úspěchů i při další práci. 

Noskovi

Manželé Hoffmanovi / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den,

chtěli bychom touto cestou poděkovat Vaší realitní kanceláři za kompletní, profesionální a přátelský postup a jednání. Především chceme poděkovat paní Reichlové, která se nám i v pokročilém těhotenství a později i v mateřství v součinnosti s ostatními pracovníky kanceláře s plným nasazením věnovala, radila, informovala, zařizovala, takže obchod proběhl k naší spokojenosti rychle a bez problémů.

Jakub Zítka / pobočka Náchod

Dobrý den pane Klimeši,

chtěl bych Vám oznámit svoje rozhodnutí nevyužít nabídku Vámi nabízené reality. Děkuji Vám ale za profesionálně odvedenou práci, která si rozhodně zaslouží vyzdvihnout.

Přeji Vám, ať prodáte nejen tuto nemovitost, ale všechny další, které se Vám dostanou do nabídky a mnoho úspěchů.

S pozdravem

Jakub Zítka

Robert Bojko / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Po dnešním telefonickém rozhovoru na Vaší informační lince, kde se mi dostalo dostatečných informací, týkající se možné spolupráce, jsem se rozhodl Vás kontaktovat. Tímto chci rovněž poděkovat slečně či paní Radce Milské za trpělivost i ochotu podat maximálně uspokojující odpovědi. Byla z nich cítit profesionalita a ať již jde o zkušenosti, či nadání, její jednání mě přesvědčilo o tom, že je na správném místě.

Robert Bojko

Alena Málková / pobočka Pardubice

Dobrý den pane Morong, děkuji za fotky. Za vše Vám moc děkujeme, jste opravdu

profesionální realitka. Určitě Vás budeme doporučovat. Vaše pracovní
nasazení si opravdu zaslouží velké poděkování.

S pozdravem Alena Málková

Radek Toman / pobočka Pardubice

Vážený pane Milský,

dovolte, abych Vám poděkoval za zprostředkování prodeje našeho pardubického bytu, respektive za práci Vašeho zaměstnance Patrika Moronga. S Patrikem Morongem jsem se společně s mou manželkou setkal přibližně v polovině června tohoto roku, stejně jako s dalšími třemi realitními makléři.  I přesto, že mě naše první setkání nijak nepřesvědčilo, má manželka hned jak se říká „na první dobrou“ rozpoznala v p. Morongovi ambiciózního šikovného makléře a měla pravdu.

I přes právě začínající období dovolených byl Patrik s námi v průběžném kontaktu, spolupodílel se na obchodní strategii a pravidelně nás informoval o dění na realitním trhu a potencionálních klientech, dodržoval naše veškeré ústní dohody a smluvené terminy. To vše od začátku naší vzájemné spolupráce, až do finální realizace prodeje.  Obratem reagoval na naše dotazy, neprodleně nám referoval o prohlídkách bytu, trpělivě vysvětloval všechny procedury s prodejem nemovitosti spojené. A věřte, že to s námi neměl vůbec jednoduché.  Ve finále se byt podařilo prodat za solidní cenu, solidnímu klientovi a v požadovaném termínu. Nebudu Vás déle zdržovat,  ale protože jsme byli skutečně velice spokojeni s prací Vašeho makléře, rád jsem Vám těchto pár řádek napsal a velice rád jsem p. Moronga doporučil dále svým přátelům, kteří uvažují o nákupu či prodeji realit.

Vážený pane Milský, ještě jednou děkuji za spolupráci. Přeji Vám, ať  máte nadále šťastnou ruku při výběru tak šikovných realitních makléřů, jako je Patrik Morong.

S pozdravem

Radek Toman

Markéta Kaplanová - Andělová / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Přeji dobrý den paní Reichlová a děkuji za zprávu. Jsem velice ráda, že jsem Vás poznala a Vaše ochota a profesionalita při prodeji našeho bytu, byla úžasná. Děkuji a přeji krásné velikonoce. Andělová

Radka Bielčiková / pobočka Lanškroun

Vážený pane Hrdino,

byl jednou jeden sen – sen o jistotě, klidu a pohodě. Šest lidí z jedné rodiny si usmyslelo, že si vybuduje ostrůvek pohody v dnešním stresujícím světě. A tak začalo dlouhé hledání toho pravého ořechového – vlastního domečku. Dnes už bydlíme, vše je zařízeno a máme za sebou první společné Vánoce. Sen se stal skutečností. Díky Vám. Děkuji Vám za nás všechny za Vaši vstřícnost a profesionalitu. Děkuji Vám za pochopení a trpělivost. Děkuji Vám za všechny služby, které jste nám poskytl. Děkuji Vám za velmi příjemné vystupování při každém setkání. Váš přístup k práci nás přesvědčil, že není všechno „shnilé“ v tomto státě, ale že jsou i firmy a lidé, kterým lze věřit.

Přeji Vám hodně štěstí a dalších úspěchů.

Radka Bielčiková s celou rodinou.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme