800 400 900
/ infolinka zdarma po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
Nikola Suchomelová / pobočka Rychnov nad Kněžnou
Paní Reichlovou jako makléřku můžeme jen doporučit. Její přístup byl profesionální a zároveň velice osobní. Paní Reichlová je velice milá a vstřícná. Nic nebyl problém a několikrát s námi dokonce byla v bytě, když jsme chtěli přeměřit jednotlivé pokoje. Nic pro ní není problém a vše probíhalo naprosto hladce a bez komplikací. 
Tomáš Zeman / pobočka Rychnov nad Kněžnou
Perfektní, komplexní servis, skvělé jednání, prostě parádní služby od makléřky paní Ursové. Co se řeklo, to naprosto platilo. Realizace dvou obchodů proběhla naprosto profesionálně, což se v dnešní době už moc nevidí. Samé plusy, žádné mínusy. 
Moc děkuji. 
Hana Kapolková / pobočka

Ráda bych poděkovala za již druhou skvělou spolupráci při prodeji nemovitosti panu Lukáši Hrdinovi. Příběh začal již před 5 ti lety, kdy mě Lukáš přesvědčil o své profesionalitě, spolehlivosti, loajalitě a hlavně důvěře. Tenkrát nám zprostředkoval prodej RD v okrese Ústí nad Orlicí. Letos, když jsem řešila prodej bytové jednotky tentokrát ovšem v Moravskoslezském kraji, volba byla jasná......prodat to může jedině Lukáš Hrdina a nikoho jiného nechci. Zvedla jsem telefon, po pěti letech se ozvala a požádala o pomoc. I když to měl pan Hrdina 200 km daleko, ve štychu mně nenechal a za to mu patří velké díky. Opět nastoupila profesionalita a můj klid, že se nemusím o nic starat, a vše poběží hladce. Vskutku jsem se nemýlila, byt byl do měs íce prodán!!!!!
Lukáši, takže ještě jednou moc velké díky za vše i při druhém zprostředkování prodeje.
Jste pro mně jednička v realitním světě a kdyby zase někdy cokoliv, moje volba jasná :-) (já vím, do Berouna nejedete :-) :-) :-) Vám všem, pokud potřebujete prodat nemovitost, mít vše hladce a rychle vyřešené, neváhejte se obrátit na pana Hrdinu z Lanškrouna.
Já mohu jen a jen DOPORUČIT!!! :-) 

Irena Pawerová / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Ráda bych touto cestou poděkovala a ocenila přístup, profesionalitu a maximální pracovní nasazení paní Ilony Reichlové při koupi bytu. S její prací a pomocí jsem byla maximálně spokojená, vstřícnost a přístup ke klientovi je u paní makléřky úžasný, mohu tak paní Reichlovou a pobočku v Rychnově nad Kněžnou vřele doporučit. Děkuji za vše I. Pawerová. 

Jan Kondek / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Tímto bychom chtěli moc poděkovat paní makléřce Ilona Reichlové z realitní kanceláře v Rychnově nad Kněžnou za prodej řadového domečku. Byla moc příjemná a ochotná, všechno skvěle zařídila. Šlo to bez problémů a velice rychle. Za nás obrovská spokojenost, vřele doporučujeme. Paní Reichlové patří naše velké díky.

Jaromíra Prošková / pobočka Rychnov nad Kněžnou
Velmi děkuji Pink Reality za zprostředkování prodeje bytu, zvlášť paní Reichlové za rychlost, ochotu a za její osobní přístup, vše bylo perfektní. 
Moc děkuji.
 
Jaromíra Prošková.
Adam Jaroš / pobočka Rychnov nad Kněžnou

S realitní kanceláří Pink reality a konkrétně s paní Ursovou jsem byl velmi spokojen.

Pronajímal jsem přes RK Pink reality byt a vše proběhlo bez problému. Paní Ursová se postarala o kompletní profesionální servis s administrativu a to vše s milým a osobním přístupem. Opravdu moc děkuji za zrealizování pronájmu až po předání bytu novému pronajímateli.

Mohu jen doporučit. Ještě jednou velké díky.

 

manželé Rydlovi / pobočka Rychnov nad Kněžnou
Vážená paní Reichlová.
Moc rádi bychom Vám poděkovali za perfektní spolupráci a precizní profesionální servis při prodeji bytu. Děkujeme za Váš velmi příjemný a milý osobní přístup, 100% spolehlivost a výbornou komunikaci.
Měli jsme na Vás výbornou referenci a všem Vás vřele doporučíme. 
Pavlína Vacková / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Naprostá spokojenost s paní makléřkou Andreou Ursovou, vstřícné jednání, ochota, poradenství na profesionální úrovni, vše zařídila na jedničku s hvězdičkou. Pokud bych někdy potřebovala využít služeb realitní kanceláře, tak jedině tým Pink reality pana ředitele Tomáše Milského.

DĚKUJI!
Marie Petrů / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Děkuji PINK REALITY za to, že není jen "partner ve světě realit", ale také velký pomocník. Především děkuji panu Tomáši Milskému, za to, že vyslechne trpělivě požadavky a se zkušenostmi profesionála pozná, co je dobré, vhodné a výhodné pro klienta, poradí a vše dobře zařídí.
Přeji všem zaměstnancům hodně zdraví pro jejich úspěšnou práci. Marie Petrů

1 2 3 4 5 6 7 8 9 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme