800 400 900
/ infolinka zdarma po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
Irena Pawerová / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Ráda bych touto cestou poděkovala a ocenila přístup, profesionalitu a maximální pracovní nasazení paní Ilony Reichlové při koupi bytu. S její prací a pomocí jsem byla maximálně spokojená, vstřícnost a přístup ke klientovi je u paní makléřky úžasný, mohu tak paní Reichlovou a pobočku v Rychnově nad Kněžnou vřele doporučit. Děkuji za vše I. Pawerová. 

Jan Kondek / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Tímto bychom chtěli moc poděkovat paní makléřce Ilona Reichlové z realitní kanceláře v Rychnově nad Kněžnou za prodej řadového domečku. Byla moc příjemná a ochotná, všechno skvěle zařídila. Šlo to bez problémů a velice rychle. Za nás obrovská spokojenost, vřele doporučujeme. Paní Reichlové patří naše velké díky.

Jaromíra Prošková / pobočka Rychnov nad Kněžnou
Velmi děkuji Pink Reality za zprostředkování prodeje bytu, zvlášť paní Reichlové za rychlost, ochotu a za její osobní přístup, vše bylo perfektní. 
Moc děkuji.
 
Jaromíra Prošková.
Adam Jaroš / pobočka Rychnov nad Kněžnou

S realitní kanceláří Pink reality a konkrétně s paní Ursovou jsem byl velmi spokojen.

Pronajímal jsem přes RK Pink reality byt a vše proběhlo bez problému. Paní Ursová se postarala o kompletní profesionální servis s administrativu a to vše s milým a osobním přístupem. Opravdu moc děkuji za zrealizování pronájmu až po předání bytu novému pronajímateli.

Mohu jen doporučit. Ještě jednou velké díky.

 

manželé Rydlovi / pobočka Rychnov nad Kněžnou
Vážená paní Reichlová.
Moc rádi bychom Vám poděkovali za perfektní spolupráci a precizní profesionální servis při prodeji bytu. Děkujeme za Váš velmi příjemný a milý osobní přístup, 100% spolehlivost a výbornou komunikaci.
Měli jsme na Vás výbornou referenci a všem Vás vřele doporučíme. 
Pavlína Vacková / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Naprostá spokojenost s paní makléřkou Andreou Ursovou, vstřícné jednání, ochota, poradenství na profesionální úrovni, vše zařídila na jedničku s hvězdičkou. Pokud bych někdy potřebovala využít služeb realitní kanceláře, tak jedině tým Pink reality pana ředitele Tomáše Milského.

DĚKUJI!
Marie Petrů / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Děkuji PINK REALITY za to, že není jen "partner ve světě realit", ale také velký pomocník. Především děkuji panu Tomáši Milskému, za to, že vyslechne trpělivě požadavky a se zkušenostmi profesionála pozná, co je dobré, vhodné a výhodné pro klienta, poradí a vše dobře zařídí.
Přeji všem zaměstnancům hodně zdraví pro jejich úspěšnou práci. Marie Petrů

Jana Dvořáková / pobočka Rychnov nad Kněžnou
Dobrý den, 
dovoluji si napsat referenci na spolupráci s paní realitní makléřkou Ilonou Reichlovou. Musím říci, že jsem byla nesmírně spokojená, paní Reichlová předčila veškerá moje očekávání o kvalitní komunikaci, přístupu, dokumentaci. 
Paní Reichlová je člověk, který je tady pro klienta a to kdykoliv. Ochotná, milá, usměvavá, vždy v dobré náladě, kdykoliv jsem potřebovala jakoukoliv informaci, byla skvěle připravená. Vyšla mi vstříc o víkendech, kdy jsem do Rychnova dojížděla. Zároveň měla vždy nabídku řešení na nestandardní otázky. 
Za mě velká spokojenost a poděkování za profesionální práci a přístup paní Reichlové, kterou velmi doporučuji všem co potřebují prodat svoji nemovitost :-)
Miroslav Novák / pobočka Lanškroun

Když jsem se dostal do tíživé životní situace a jediným východiskem byl prodej mého bytu, byl jsem od začátku rozhodnutý využít služeb realitního makléře. Vybíral jsem z více známých, kteří se tím zabývají. Pro Lukášem jsem se rozhodl, protože jsem znal jeho práci již z dřívějška a věděl jsem, že vše zařídí rychle, spolehlivě a jeho prezentace prodávaných nemovitostí je bezkonkurenční. Všechno se do puntíku vyplnilo, byt se prodal rychle, za dobrou cenu a já jsem byl spokojený ve všech ohledech. Rozhodně bych doporučil jeho služby dalším klientům.

Marie Sýkorová / pobočka Lanškroun

Pane Hrdino, touto cestou Vám chci poděkovat za váš vstřícný přístup, bezva spolupráci a neustálý kontakt. O nic jsem se nemusela starat. Všechno jste za mě vyřídil sám, bylo toho hodně, protože nemovitost byla zatížena dluhem. Jsem rádá, že jsem vás poznala jako férového muže v realitách, kterých mnoho není. Doporučuji vás všem!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme