800 400 900
/ infolinka zdarma po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
Marie Caleková / pobočka Lázně Bělohrad

S prodejem nemovitosti prostřednictvím p. Konopáska jsem byla velmi spokojená. Byla spokojená

hlavně s jeho vysoce profesionálním a příjemným jednáním a hlavně brzkým prodejem

nemovitosti. Vřele p. Konopáska doporučuji dalším klientům, určitě budete rovněž

spokojeni. DĚKUJI !!!

Marie Caleková, Březina u Jičína

Petr Sodoma / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Velice rád bych poděkoval paní Reichlové za hladký a profesionální průběh prodeje našeho rodinného domku. To co se Vaší konkurenci nepovedlo skoro za celý rok, Vy jste zvládla v rekordně krátkém čase. Ještě jednou velký dík a věřte, že Vás všude doporučím jako profesionálního realitního makléře.

 

S pozdravem

 

Petr Sodoma

Renata Nagyová / pobočka Lázně Bělohrad

Dobrý den p. Konopásek. S Vaší službou, koupí nemovitosti jsem byla velice spokojená. Jste

profesionál, ještě jednou děkuji. Mějte se moc hezky.

Renata Nagyová – pozemek Křelina

Hana Kadavá / pobočka Lázně Bělohrad

Pokud hledáte osvědčeného realitního makléře, doporučuji Vám pana Konopáska z Pink reality,

vždy byl přátelský, spolehlivý, ochotný vždy poradit a uskutečnit prodej nemovitosti se vším

všudy.

Doporučuje Hana Kadavá z Jilemnice.

K. Švédová / pobočka Lanškroun

Chtěla bych moc poděkovat za pomoc při prodeji domu panu Lukáši Hrdinovi.

Od začátku až do konce vše vyřídil za mě, neustále mě informoval o následujících krocích a já jsem se tak v klidu mohla připravovat na stěhování do nového.

Moc děkuji, Švédová. 

Štěpán Trachta / pobočka Lázně Bělohrad

Byli jsme s nákupem nemovitosti přes realitní kancelář Pink v zastoupení pana Konopáska spokojeni. Vždy nám pan Konopásek vyšel vstříc, a i když převod nebyl jednoduchý s ohledem na 4 spoluvlastníky, vše dobře  dopadlo.

Děkujeme Štěpán Trachta - Hrabačov

Hana Krobotová / pobočka Náchod

Máme krásný byteček díky příjemnému realitnímu makléři panu ŠRAITROVI, tímto bych mu chtěla moc poděkovat za slušné a vstřícné chování. JEJICH REALITNÍ KANCELÁŘ MOHU VŠEM DOPORUČIT.

Hana Krobotová

Olina Sýkorová / pobočka Lázně Bělohrad

Koupě naší nemovitosti pod vedením p. Konopáska proběhla v pořádku a k naší spokojenosti. Nemovitost nám byla dle naší potřeby několikrát předvedena i s náležitostmi, které k tomu patřily, jako byly doklady z katastru a jiné. Sepsání veškeré dokumentace a podepsání smlouvy proběhlo v příjemném prostředí kanceláře v milé atmosféře a za neformálního rozhovoru. Pan Konopásek je profesionál, což se projevilo i v okamžitém napravení chybných údajů, které byly omylem zapsány katastrem. Jeho služby coby makléře ráda doporučuji i ostatním zájemcům.

S pozdravem Olina Sýkorová

Manželé Pavlovi / pobočka Hradec Králové

Dobrý den, v rámci našeho zájmu o koupi bytu jsme objevili zajímavou nabídku k jejímu zprostředkování od realitní kanceláře PINK REALITY. V rámci naší poptávky nám bylo doporučeno spojení s jejich realitním makléřem panem Petrem Kaplanem, který se okamžitě iniciativně a profesionálně ujal bez jakýchkoli průtahů řešit naše požadavky. Celá transakce díky jemu proběhla v rekordně krátkém čase, ke spokojenosti obou stran. Oceňujeme jeho slušné a korektní jednání ve spolupráci s námi i stranou prodávající. Všem dalším zájemcům o zprostředkování podobného obchodu s realitami doporučujeme jako makléře především pana Petra Kaplana . Moc mu tímto děkujeme za jeho spolupráci !! 

Rodina Jánských / pobočka Lázně Bělohrad

S prací pana Konopáska jsme byli maximálně spokojeni. Celý obchod se nesl v duchu rychlého a vstřícného jednání. O vše se postaral sám, vždy nás informoval a byl milý a spolehlivý. Vřele doporučujeme

Rodina Jánských Třtěnice

1 2 3 4 5 6 7 8 9 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme