800 400 900
/ infolinka zdarma po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
Jan Kotlář / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Rád bych touto cestou znovu velice poděkoval paní Reichlové z pobočky RnK. Její zcela profesionální, vstřícné, milé a také rychlé jednání nám pomohlo vyřešit prodej našeho původního bytu. S ničím nebyl problém, vše bylo perfektní. Vřele doporučuji / J. Kotlář

Adamec Ľuboš / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Vážený p.Milský, 

 

 ďakujem za Vaše služby, s ktorými som bol nadmieru spokojený, nakoľko moje požiadavky, ktoré som Vám zadal pri predaji nehnuteľnosti boli promptne vyriešené. 

 Cením si Vašu profesionalitu, boli ste ústretový, priateľský a veľmi milý , pomohli ste nám so všetkými právnymi záležitosťami pri predaji nehnuteľnosti. Veľmi sa mi páčil Váš ľudský prístup a Vaša ochota zdieľať naše požiadavky. 

 

Chcem dodať, že aj spolupracovníčky vo Vašej kancelárii boli veľmi milé, ochotné a ústretové. 

 

Vašu realitnú kanceláriu Pink reality môžem odporučiť aj ďalším klientom. 

 

S pozdravom

 

Adamec Ľuboš

Zdeňka Faltýnková / pobočka

Musím vám hrozně moc poděkovat za spolupráci při prodeji mého bytu. Měla jsem z toho hrůzu, abych někomu nenaletěla a na nic se nezapomnělo. Ale s Lukášem Hrdinou byla super spolupráce, všechno mi pečlivě vysvětlil a když jsem to nepochopila, tak byl trpělivy a vysvětlil mi to i napodruhé. Všechno byla přesně tak, jak mi slíbil a jak jsme se domluvili. Určitě ho mohu doporučit dalším, kteří hodlají prodat svoji nemovitost bezpečně a bez starostí.

Světlana Chodakovská / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den,

paní Reichlová, přeji si napsat pár řádků o Vás a Vaší práci, kterou odvádíte podle svých 

zkušeností, získaných z praxe realitního makléře .

Jste spolehlivá a svědomitá, pečlivá a to je velmi důležité ve Vašem oboru.

Kdyby někdo potřeboval služby, které se týkají realitní pomoci, tak můžu jen doporučit 

všem známým, kamarádům a všem lidem, které znám.

Děkuji Vám, jste člověk na správném místě a odvádíte skvělou práci.

Přeji Vám hodně zdraví, štěstí v osobním a pracovním životě.

Nashledanou .

S úctou S Ch.

Jana a Petr Čihákovi / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat celému týmu Pink reality s .r .o za realizaci prodeje naší nemovitosti .Největší poděkování patří paní Iloně Reichlové za perfektně odvedenou práci ,profesionální přístup .Paní Reichlová je velice milá ,ochotná , pracovitá. Vždy nám vyšla vstříc , vyslechla nás kdykoliv , a nikdy nedala najevo , že ji cokoliv obtěžuje. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchů. Čihákovi.

Manželé Janáčovi / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den, s paní Reichlovou z Pink Reality jsme byli nadmíru spokojeni. Zprostředkovala nám pronájem nádherného baráčku, ve kterém se celé naší rodině parádně bydlí. Byli jsme spokojeni jak s velmi milým a vlídným přístupem tak s řešením různých záležitostí. Za naši rodinu mockrát děkujeme a vřele doporučujeme :) 

Anna Hronová / pobočka Trutnov

Chtěla bych moc poděkovat paní Márii Vrané (Kažové) z Pink reality Trutnov, která zprostředkovávala prodej mého bytu v Trutnově. Její jednání bylo velmi vstřícné, přátelské a celkově to hodnotím jako příjemnou spolupráci. S prodejem bytu jsem byla velmi spokojená. Určitě doporučuji.

Eva Kyloušková / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Se společností Pink Reality, konkrétně s panem Tomášem Milským, jsem jednala již několikrát a ve všech případech, ať už se jednalo o koupi pozemku, ocenění nemovitosti nebo majetkového vyrovnání sourozenců nám vždy a ve všem vyšli vstříc a spolupráce proběhla bez jakýchkoliv komplikací. Osobně můžu tuto společnost rozhodně doporučit.

Vojtěch a Radmila Řičařovi / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Děkujeme paní Reichlové za profesionální a milý přístup v jakoukoliv dobu. I když má malé miminko, dokázala vždy všude dojet, s ničím nebyl problém, je velmi milá a ochotná.

Marie Sýkorová / pobočka

 Pane Hrdino, touto cestou vám chci moc poděkovat za váš vstřícný přístup, bezva spolupráci a neustálý kontakt. O nic jsem se nemusela starat. Všechno jste za mě vyřídil sám, bylo toho hodně, protože nemovitost byla zatížena dluhem. Jsem ráda, že jsem vás poznala jako férového muže v realitách, kterých mnoho není. Doporučuji vás všem!


       Marie Sýkorová
       smadllenka@seznam.cz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme