800 400 900
/ infolinka zdarma po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
Jana Křížová / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat za pomoc a podporu rychnovskému týmu z PINK REALITY, a to zejména paní Iloně Reichlové a panu Tomáši Milskému. Oceňujeme vstřícnou komunikaci, připravenost a srozumitelnost pro nás zákazníka.

Jana Křížová, Rychnov nad Kněžnou, PFERDA

Vladimír Jareš / pobočka

Dobrý den, bydlím již dlouho v Praze, nicméně v letošním roce jsem kvůli uspořádání rodinných záležitostí řešil několik realitních transakcí v Hradci Králové. Díky makléři panu Petru Kaplanovi proběhlo vše k naší plné spokojenosti a hlavně bez zbytečného cestování. Profesionalita a důvěryhodnost, tak bych shrnul naši zkušenost s kanceláří Pink Reality. Do nového roku vám přeji hodně úspěchů a těším se na další spolupráci.

S pozdravem Vladimír Jareš

Ivo Stasiowski / pobočka

Při prodeji mých pozemků jsem měl to štěstí, že jsem si vybral právě Lukáše Hrdinu z Pink Reality. Díky jeho profesionalitě jsem si ušetřil spoustu času, nervů a peněz. Podle mých zkušeností s Lukášem Hrdinou soudím, že by se měl stát vzorem i ostatním lidem v oboru realit.

paní Janouchová / pobočka

Dobrý den, kdyby pan Morong ke své práci přistupoval jako já k referenci na něj, ještě teď by má nemovitost nebyla prodána. Ale chvála Bohu nejsou všichni lidé stejní, a proto bych moc chtěla poděkovat za jeho vstřícnost a ochotu a hlavně rychlost prodej. A to pominu to, že na něj byl i hezký pohled :-). Přeji jemu i vaší kanceláří mnoho dalších spokojených klientů. 

S pozdravem Janouchová

paní Kubínová / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Ráda bych poděkovala paní Iloně Reichlové, z pobočky vaší realitní firmy v Rychnově nad Kněžnou, za velmi profesionální, vstřícný a obětavý přístup při řešení pronájmu kancelářských prostor pro naši neziskovou organizaci Komunitní centrum Kněžna, z. s.. Přejeme paní Reichlové hodně úspěchů v její práci a spoustu stejně spokojených klientů, jako jsme my. 

Děkujeme.

Hana Horáková / pobočka

Vážený pane Hrdino, 

ještě jednou Vám děkuji, moc jste mi pomohl.

Noví majitelé jsou moc spokojení a já jsem ráda, že je dům v dobrých rukou.

Přeji Vám, ať se nadále daří ve Vaší dobré práci a děláte radost dalším lidem, jako jste udělal mě.

Velké díky!

paní Danielová / pobočka

Hezký večer,

pomáhala jsem s hledáním bytu pro babičku v Pardubicích.

Oslovila jsem proto realitního makléře Patrika Moronga o pomoc a chci mu tímto velice poděkovat. Vynaložil veškeré úsilí, aby v co nejkratší době našel byt za podmínek se kterými byl seznámen. Jeho jednání bylo solidní, rychlé a vždy se nám snažil vyjít ve všem vstříc.

Pokud budu mít možnost, vždy ho doporučím známým dále a ráda.

Děkuji Danielová Lenka

Danuše Studená / pobočka

Ještě jednou moc děkuji za spolupráci s PINK REALITY a makléřem Lukášem Hrdinou, který je velmi zodpovědný a pečlivý. Díky této spolupráci při prodeji domku jsem mohla ušetřený čas v klidu a bez starostí věnovat svým vnoučatům. S Lukášem Hrdinou bylo opravdu příjemné spolupracovat.

Marie Keresteši / pobočka

Vážení, 

jsme společnost vlastnící několik nemovitostí s byty i nebyty, které jsou určeny k pronájmu. Za léta našeho působení jsme samozřejmě využili služeb mnoha realitních kanceláří a makléřů. Bohužel musím konstatovat, že jsme nebyli nikterak spokojeni.

Naštěstí jsme cca před rokem a půl zahlédli reklamní poutač Vaší realitní kanceláře PINK Reality a kontaktovali jsme Vašeho makléře pana Jana Šraitra. Od té doby spolupracujeme výhradně s ním, neboť jsme ve všech směrech naprosto spokojeni. Velice příjemný, ochotný, časově flexibilní, s aktivním přístupem, kdy i sám navrhuje různá řešení a možnosti, poradí, je připraven nám být nápomocen a asistovat i při dalších záležitostech týkajících se nemovitostí (např. zajištění PENB apod.). Poskytuje nám naprosto plný servis, který od "makléře profesionála" očekáváme.

V současné době plánujeme rekonstrukci dalších tří bytových domů, které budou určeny k pronájmu či k prodeji a již dnes mohu s jistotou říci, že se ve věci pronájmu/prodeje těchto prostor s důvěrou obrátíme na Vašeho makléře pana Šraitra.

Děkujeme za dosavadní spolupráci a těšíme se na tu budoucí.

S pozdravem

Marie Keresteši

zástupce jednatele

Jestřáb Investovat spol. s r.o.

Paní Kašparová / pobočka

Dobrý den, díky Vašemu makléři Morongovi se podařilo prodat naši nemovitost k naší spokojenosti. Pan Morong ma lidský přístup, pochopení a trpělivost se starší generací. Na naše otázky trpělivě odpovídal.

Děkujeme a do další práce Vám přejeme hodně uspěchu Kašparovi.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme