800 400 900
infolinka zdarma
po-pá 8-20h

Kaprun

Tak jak je již v naší společnosti zvykem odměnit ty nejlepší makléře, tak ne jinak tomu bylo i v dalším hodnoceném období 9/2015 – 2/2016, kdy nejlepší makléři společnosti společně s vedením společnosti a se svými drahými polovičkami získali prodloužený víkend v KAPRUNU ve dnech 3.3.2016 – 6.3.2016 a to konkrétně v hotelu ZUR BURG ****. Vítězi se stali makléřka z pobočky Rychnov nad Kněžnou Ilona Šabatová a makléř z pobočky Hradec Králové Petr Kaplan. Dle reakcí jednotlivých účastníků se nám opět potvrdilo, jak dobrý tým a parta v PINK REALITY působí a že soutěže tohoto typu mají smysl. Takže všichni současní i budoucí makléři naší společnosti máte se na co těšit, jelikož v dalším hodnoceném období 3/2016 – 2/2017 soutěžíme o úžasnou dovolenou do NEW YORKU a MIAMI.

Reference

Děkuji panu Romanu Konopáskovi za zprostředkování prodeje naší nemovitosti ve Smidarské Lhotě a jeho profesionální jednání při prodeji. O. Brodská Jičín.

Oldřiška Brodská
pobočka

Hezký večer, pomáhala jsem s hledáním bytu pro babičku v Pardubicích. Oslovila jsem proto realitního makléře Patrika Moronga o pomoc a chci mu tímto velice poděkovat. Vynaložil veškeré úsilí, aby v co nejk... pokračování

paní Danielová
pobočka

Inzerujeme