Jako už tradičně jsme se zúčastnili první jarní akce se svým oblíbeným skákacím hradem a to na "Vítání jara"
Dne 23. března 2019 proběhly v Městském Podorlickém pivovaru v Rychnově nad Kněžnou tradiční oslavy příchodu jara. Návštěvnost byla letos rekordní - téměř 1.600 návštěvníků, což svědčí o oblíbenosti a vyhlášenosti celé akce.
Na příchozí čekala, kromě ochutnávky zdejšího piva a zabíjačkových pochoutek, soutěž ve vaření kotlíkvého guláše. Dále nechyběla muzika a samozřejmě růžový koutek PINK REALITY. Děti radostně skákaly v nafukovacím hradu, jezdily na koloběžkách a nebo si zasloužily nafukovací balonek výměnou za namalovaný obrázek.
Díky krásnému počasí se celá akce vydařila a strávili jsme tak příjemnou jarní sobotu. ;-)
![]()
![]()
![]()
„Chtěla bych moc poděkovat za pomoc při prodeji domu panu Lukáši Hrdinovi. Od začátku až do konce vše vyřídil za mě, neustále mě informoval o následujících krocích a já jsem se tak v klidu mohla připravovat na stěhování do nového....“ pokračování
„Dobrý den, paní Kažová, rád bych nejprve poděkoval Patriku Morongovi, že mi Vás doporučil. Váší práce ohledně zajištění financování mého bytu a dalších věcí s tím spojených si skutečně vážím. Vše probíhalo profesionálně, hladce...“ pokračování