800 400 900
infolinka zdarma
po-pá 8-20h

Kupujeme hlavně podle ceny, důležitá je i kvalita!

Pro tři pětiny lidí hraje důležitou roli také kvalita stavby. "Láska na první pohled" rozhoduje pouze ve čtvrtině případů.

Vyplývá to z pracovního průzkumu, který si nechala vypracovat advokátní kancelář Taylor Wessing.

Z průzkumu jasně vyplývá, že pro kupující je zcela klíčová cena nemovitosti. Neméně důležitá je však také kvalitní zabezpečení celého obchodu.

Kvalitně vypracovaná kupní smlouva je základním předpokladem minimalizace problémů při nabytí vlastnického práva námi vysněné nemovitosti.

Stejně jako ošetření způsobu úhrady kupní ceny a jejího vyplácení je neméně důležité neopomenout také formulace týkající se záruk či odpovědností za vady.

Máte vybranou nemovitost a nevíte, jak zabezpečit celý průběh obchodu tak, aby Vás nikdo nepodvedl a nepřišli jste tak o svoje peníze?

Navštivte jednu z našich poboček nebo nám napište či zavolejte a my Vám necháme připravit smluvní dokumentaci od naší smluvní advokátní kanceláře, která se specializuje na obchod s nemovitostmi.

Navíc od nás získáte bonus v podobě VIP asistence makléře, který za Vás oběhá vše potřebné a Vy tak můžete trávit léto u vody a ne na úřadě. ;-)

 

Reference

Koupě naší nemovitosti pod vedením p. Konopáska proběhla v pořádku a k naší spokojenosti. Nemovitost nám byla dle naší potřeby několikrát předvedena i s náležitostmi, které k tomu patřily, jako byly doklady z katastru a jin... pokračování

Olina Sýkorová
pobočka

Hezký večer, pomáhala jsem s hledáním bytu pro babičku v Pardubicích. Oslovila jsem proto realitního makléře Patrika Moronga o pomoc a chci mu tímto velice poděkovat. Vynaložil veškeré úsilí, aby v co nejk... pokračování

paní Danielová
pobočka

Inzerujeme