800 400 900
infolinka zdarma
po-pá 8-20h

Trend: Stěhujeme se zpátky do měst

Cena nového domu za městem nebo většího bytu ve městě se dnes moc neliší a přeci jenom převažuje pohodlí města nad častým (někdy i několikrát denně) dojížděním. Co nás k tomu hlavně vede? Lepší dostupnost škol a školek, širší výběr zaměstnání, obchody či obchodní domu po ruce, snadnější dotupnost lékařů atd.

Důležitá je pro nás také cena pozemků určených ke stavbě, které jsou ve městě v posledních měsíci pro mnohé nedostupné. A z bytu to i často bývá do centra města přeci jenom blíž.

V Královéhradeckém a Pardubickém kraji momentálně evidujeme zvýšenou poptávku po koupi bytu a jejich dispozice tak úplně nerozhoduje.

Přemýšlíte o prodeji takového bytu nebo víte o někom takovém? Ozvěte se nám. V tuto chvíli pro vás máme téměř 200 zájemců, kteří v našem regionu hledají možná právě ten Váš byt.

zdroj: realitycechy.cz

Reference

Dobrý den, díky Vaší realitní kanceláři jsem prodal a koupil nemovitost rychle a kvalitně. Vše s obrovskou zkušeností, ještě jednou moc děkuju. pokračování

Jaroslav Kuťák
pobočka

Dobrý den, kdyby pan Morong ke své práci přistupoval jako já k referenci na něj, ještě teď by má nemovitost nebyla prodána. Ale chvála Bohu nejsou všichni lidé stejní, a proto bych moc chtěla poděkovat za jeho vstřícnost a oc... pokračování

paní Janouchová
pobočka

Inzerujeme