800 400 900
infolinka zdarma
po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
Ing. Aleš Adámek / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval panu řediteli Tomáši Milskému za profesionalitu a lidský přístup při dotažení komplikovaného prodeje, resp. koupě pozemku. Díky jeho osobnímu přístupu a nasazení se "dobrá věc podařila" a letošní Vánoční svátky nejen já mohu prožít v klidu. 

Závěrem Vám přeji vše nejlepší do Nového roku a mnoho spokojených klientů.

S pozdravem Ing. Aleš Adámek

Pavla Dvořáčková / pobočka Lanškroun

Také bych chtěla ještě touto cestou poděkovat PINK REALITY a hlavně Lukáši Hrdinovi, protože s realitním makléřem jako je on, jsem se dosud nesetkala.

Mám zkušenosti s nákupem i prodejem prostřednictvím RK a musím říct, že Lukáš Hrdina je JEDNIČKA!!!

Příjemné vystupování, skvělá spolupráce, neustálý kontakt atd.

Moc děkuji!

Jana Křížová / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat za pomoc a podporu rychnovskému týmu z PINK REALITY, a to zejména paní Iloně Reichlové a panu Tomáši Milskému. Oceňujeme vstřícnou komunikaci, připravenost a srozumitelnost pro nás zákazníka.

Jana Křížová, Rychnov nad Kněžnou, PFERDA

Vladimír Jareš / pobočka Hradec Králové

Dobrý den, bydlím již dlouho v Praze, nicméně v letošním roce jsem kvůli uspořádání rodinných záležitostí řešil několik realitních transakcí v Hradci Králové. Díky makléři panu Petru Kaplanovi proběhlo vše k naší plné spokojenosti a hlavně bez zbytečného cestování. Profesionalita a důvěryhodnost, tak bych shrnul naši zkušenost s kanceláří Pink Reality. Do nového roku vám přeji hodně úspěchů a těším se na další spolupráci.

S pozdravem Vladimír Jareš

Ivo Stasiowski / pobočka Lanškroun

Při prodeji mých pozemků jsem měl to štěstí, že jsem si vybral právě Lukáše Hrdinu z Pink Reality. Díky jeho profesionalitě jsem si ušetřil spoustu času, nervů a peněz. Podle mých zkušeností s Lukášem Hrdinou soudím, že by se měl stát vzorem i ostatním lidem v oboru realit.

paní Janouchová / pobočka Pardubice

Dobrý den, kdyby pan Morong ke své práci přistupoval jako já k referenci na něj, ještě teď by má nemovitost nebyla prodána. Ale chvála Bohu nejsou všichni lidé stejní, a proto bych moc chtěla poděkovat za jeho vstřícnost a ochotu a hlavně rychlost prodej. A to pominu to, že na něj byl i hezký pohled :-). Přeji jemu i vaší kanceláří mnoho dalších spokojených klientů. 

S pozdravem Janouchová

paní Kubínová / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Ráda bych poděkovala paní Iloně Reichlové, z pobočky vaší realitní firmy v Rychnově nad Kněžnou, za velmi profesionální, vstřícný a obětavý přístup při řešení pronájmu kancelářských prostor pro naši neziskovou organizaci Komunitní centrum Kněžna, z. s.. Přejeme paní Šabatové hodně úspěchů v její práci a spoustu stejně spokojených klientů, jako jsme my. 

Děkujeme.

Hana Horáková / pobočka Lanškroun

Vážený pane Hrdino, 

ještě jednou Vám děkuji, moc jste mi pomohl.

Noví majitelé jsou moc spokojení a já jsem ráda, že je dům v dobrých rukou.

Přeji Vám, ať se nadále daří ve Vaší dobré práci a děláte radost dalším lidem, jako jste udělal mě.

Velké díky!

paní Danielová / pobočka Pardubice

Hezký večer,

pomáhala jsem s hledáním bytu pro babičku v Pardubicích.

Oslovila jsem proto realitního makléře Patrika Moronga o pomoc a chci mu tímto velice poděkovat. Vynaložil veškeré úsilí, aby v co nejkratší době našel byt za podmínek se kterými byl seznámen. Jeho jednání bylo solidní, rychlé a vždy se nám snažil vyjít ve všem vstříc.

Pokud budu mít možnost, vždy ho doporučím známým dále a ráda.

Děkuji Danielová Lenka

Danuše Studená / pobočka Lanškroun

Ještě jednou moc děkuji za spolupráci s PINK REALITY a makléřem Lukášem Hrdinou, který je velmi zodpovědný a pečlivý. Díky této spolupráci při prodeji domku jsem mohla ušetřený čas v klidu a bez starostí věnovat svým vnoučatům. S Lukášem Hrdinou bylo opravdu příjemné spolupracovat.

1 2 3 4 5 6 7 8 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme