800 400 900
infolinka zdarma
po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
Ivo Kopecký, Sázava / pobočka Lanškroun

Vážená paní Kažová.

Dovolte abych Vám poděkoval, za vaši pomoc při koupi Mlýna v Sázavě.

Tak už to v životě chodí, když máte něco hezkého výhodně ke koupi, tak na to nemáte peníze. Párkrát jsem si myslel, že už to díky různým průtahům v bankách nevyjde. Ale s Vaší pomocí jsme to dali.

Ještě jednou díky.

S přátelským pozdravem

Ivo Kopecký

mlynář na Moravské Sázavě

Oldřiška Brodská / pobočka Lázně Bělohrad

Děkuji panu Romanu Konopáskovi za zprostředkování prodeje naší nemovitosti ve Smidarské Lhotě a jeho profesionální jednání při prodeji.

O. Brodská Jičín.

Ing. Blanka Janáková / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Prodej mého rodinného domu v Týništi nad Orlicí byl pro mne velmi citlivou záležitostí. Paní Šabatová dokázala dotáhnout celou záležitost do zdárného konce, velmi mi pomohla. Děkuji. Mimo jiné odbourala i můj dříve spíše negativní postoj k realitním společnostem. Teď už jenom doufám, že noví majitelé budou v mém bývalém, tolik milovaném domku, spokojeni. 

S pozdravem Ing. Blanka Janáková

Jiří Novák / pobočka Lanškroun

Se službami Lukáše Hrdiny z PINK REALITY jsem byl spokojen na 120%!!!

Vše bylo řešeno velmi rychle, bezodkladně s profesionálním přístupem. Prodej se z obchodního hlediska lehce "zašmodrchal", což pro Lukáše Hrdinu nebylo překážkou a hravě si s tím poradil.

Spolupráce pro mě byla zásadní, neboť jsem se nemusel vlastně o nic starat a veškeré zákonné postupy a náležitosti byly zajištěny tak, aby byl prodej domu zdárně dotažen do finále.

Kdybych v budoucnu opět řešil problematiku s nemovitostmi, tak se jistě s důvěrou obrátím na pana Hrdinu.

Doporučuji všem!

pan Jelínek / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Tímto bych chtěl poděkovat paní Šabatové za nejen profesionální, ale i přátelský přístup při zprostředkování pronájmu bytu a za snahu maximálně vyhovět klientovi. Zajistila vše potřebné a průběžně nás vždy informovala o aktuálním stavu.

S přátelským pozdravem Jelínek.

Marie Trejbalová / pobočka Pardubice

Dobrý den,

moc ráda bych touto cestou poděkovala realitnímu makléři Patriku Morongovi. Prodával nám byt v Poděbradech a jelikož byl prodej v rámci mého rozvodu nebyl to vždy jednoduchý úkol. Pan Morong byl však velice trpělivý a ač to bylo až neuvěřitelné byt se prodal v rekordním čase za částku se kterou jsme byli taktéž velice spokojeni. Udělal maximum pro to, abychom peníze dostali co nejdříve a zařídil všechny potřebné věci okolo, o kterých jsme ani neměli tušení.

Vždy bych ho doporučila dále i svým známým a moc mu děkuji za jeho dobře a plnohodnotně odvedenou práci.

S pozdravem Marie Trejbalová

Eva Kosařová / pobočka Náchod

Dobrý den.

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu makléři Janu Šrajtrovi. Ochotný, milý, velmi svědomitý a co je pro mě nejdůležitější, na co jsem se zeptala, velmi dobře poradí. Je to opravdový profesionál ve svém oboru. Mám velmi špatné skušenosti s realitkama a pan Šraitr je opravdu člověk na pravém místě. Velmi si ho vážím a přeji vám hodně takových skvělých makléřů. Prodávám přes vaší realitní kancelář dům a jsem velmi spokojená s postupem pana Šraitra. Vím, že se nemovitosti moc neprodávají, ale snaha pana Šraitra je opravdu ukázková. Ještě jednou moc děkuji.

Kosařová Eva, Česká Čermná.

Ing. Aleš Adámek / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval panu řediteli Tomáši Milskému za profesionalitu a lidský přístup při dotažení komplikovaného prodeje, resp. koupě pozemku. Díky jeho osobnímu přístupu a nasazení se "dobrá věc podařila" a letošní Vánoční svátky nejen já mohu prožít v klidu. 

Závěrem Vám přeji vše nejlepší do Nového roku a mnoho spokojených klientů.

S pozdravem Ing. Aleš Adámek

Pavla Dvořáčková / pobočka Lanškroun

Také bych chtěla ještě touto cestou poděkovat PINK REALITY a hlavně Lukáši Hrdinovi, protože s realitním makléřem jako je on, jsem se dosud nesetkala.

Mám zkušenosti s nákupem i prodejem prostřednictvím RK a musím říct, že Lukáš Hrdina je JEDNIČKA!!!

Příjemné vystupování, skvělá spolupráce, neustálý kontakt atd.

Moc děkuji!

Jana Křížová / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat za pomoc a podporu rychnovskému týmu z PINK REALITY, a to zejména paní Iloně Šabatové a panu Tomáši Milskému. Oceňujeme vstřícnou komunikaci, připravenost a srozumitelnost pro nás zákazníka.

Jana Křížová, Rychnov nad Kněžnou, PFERDA

1 2 3 4 5 6 7 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme